Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інструментальні засоби автоматизації передпроектного аналізу та ранніх етапів проектування

Інструментальні засоби автоматизації передпроектного аналізу та ранніх етапів проектування

Назва:
Інструментальні засоби автоматизації передпроектного аналізу та ранніх етапів проектування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Сорочан Михайло Володимирович
УДК 658.512.011.56
Інструментальні засоби автоматизації передпроектного аналізу
та ранніх етапів проектування
05.13.12 системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацію є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики Харківського національного університету радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент,
Кузьомін Олександр Якович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
професор кафедри Інформатики, керівник Інноваційно-маркетингового відділу. | Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Додонов Олександр Георгійович,
заступник директора з наукової роботи Інституту проблем реєстрації інформації НАН України;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Шкіль Олександр Сергійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, старший науковий співробітник кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки.
Провідна установа – | Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України (відділ теорії цифрових математичних машин та систем), м. Київ.
Захист відбудеться “ 18 ” жовтня 2005 р. о 15 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 16 ” вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проектування автоматизованих робочих місць (АРМ) в системах оперативного прийняття рішень є складним процесом, до якого ставляться високі вимоги по строках та якості робіт. У теперішній час подібні АРМ вирішують все більш широке коло задач на боці замовника, і тому їх проектування з урахуванням підвищених вимог замовника можливо лише з допомогою комплексних систем автоматизації проектувальних робіт (САПР). САПР, що використовуються у проектних та конструкторських організаціях, є комплексом взаємопов'язаних CASE-засобів, які у вітчизняній термінології звуться інструментальними засобами. Кожен з таких засобів є програмно-методичним комплексом, що є сукупністю програмного, методичного та інформаційного забезпечення, яке необхідне для отримання закінчених проектних рішень за об'єктом проектування.
Проектні організації звичайно вирішують задачі з проектування певного класу технічних об'єктів, тому через деякий час відбувається накопичення ряду проектних рішень. Оскільки технічні об'єкти одного класу мають схожі якості, то виникає можливість частково або повністю повторно використати отримані раніше проектні рішення під час проведення проектувальних робіт для нових об'єктів. Це дозволяє скоротити час на синтез проектних рішень та підвищити їх якість. Однак при повторному використанні стає проблема пошуку придатного проектного рішення для поточної задачі. Ручний пошук отриманих раніше рішень може займати значний час та зводити нанівець економію часу на проектування. Для забезпечення ефективності повторне використання має стати невід'ємною частиною процесу проектування та бути складовою частиною інструментальних засобів у САПР.
Загальна проблема повторного використання досліджується у роботах Парка Д., Грієса М., ?????? ?., ?????? ?. Застосування повторного використання на ранніх етапах проектування проводились Цибульським Я. та Амблером С. Ситуаційне подання, подання знань досліджуються в роботах Гладуна В.П., Коваля В.М., Палагіна А.В.
У сучасних інструментальних засобах, що використовуються під час передпроектного аналізу та мають у своєму складі такі програмні продукти, як All Fusion Process Modeller, Rational Rose, Together CC, Enterprise Architect, тощо, відсутня можливість автоматизованого синтезу проектних рішень на основі вже наявних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Інструментальні засоби автоматизації передпроектного аналізу та ранніх етапів проектування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок