Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи алгоритмізації білінгових задач у корпоративних комп'ютерних системах

Методи алгоритмізації білінгових задач у корпоративних комп'ютерних системах

Назва:
Методи алгоритмізації білінгових задач у корпоративних комп'ютерних системах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
БУГАС Дмитро Миколайович
УДК 658.012.011.56:681.3.062:519.71
Методи алгоритмізації білінгових задач
у корпоративних комп'ютерних системах
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Чумаченко Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, завідувач
кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Краснобаєв Віктор Анатолійович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Кучук Георгій Анатолійович, Харківський університет повітряних сил, начальник науково-дослідного відділу інформаційно-обчислювального центру.
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інформаційних управляючих систем, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “24” червня 2005р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
 
Автореферат розісланий “13”травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсивний розвиток інформаційних технологій в Україні, необхідність обміну великими масивами інформації як усередині підприємств, так і між ними, критичність до швидкості передачі даних та до її надійності роблять проблему проектування корпоративних мереж однією з першочергових. Розвиток українського телекомунікаційного сектора відповідає загальнодержавній стратегії інформатизації країни, метою якої є забезпечення доступності сучасних телекомунікаційних послуг.
У цей час змінюються традиційні уявлення про те, що таке телекомунікаційна компанія і як нею керувати, з'являються нові маркетингові рішення, які зосереджені на потребах своїх клієнтів. Розробляються програмні й технічні засоби для створення інформаційних систем різного рівня - від окремого підприємства до галузі в цілому, використовуються останні досягнення в галузі інформаційних і банківських технологій, офісних систем.
У структурі телекомунікаційних компаній білінгові системи займають одне з найважливіших місць. Багато в чому саме від цих систем залежить те, які рахунки будуть виставлені клієнтам, а в кінцевому підсумку - і доход компанії.
Реальним напрямком вирішення означених проблем є розвиток і впровадження методології, що забезпечує ефективне комплексне вирішення задач організації інформаційного забезпечення.
Таким чином, важливою науково-прикладною задачею є розробка алгоритмічних моделей для побудови білінгових систем телекомунікаційних мереж.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках науково-дослідних робіт, що проводилися на кафедрах авіаційних приладів і вимірювань, менеджменту Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” відповідно до планів Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, постанов директивних органів з держбюджетних і госпдоговірних тем: “Розробка системного забезпечення автоматизованої комп'ютерної інформаційно-керуючої системи військової частини України” (№ ДР 0100U005402); “Дослідження й розробка методів проектування і модернізації засобів мікроелектронної техніки” (№ ДР U001772); “Автоматизована система вибору мікроконтролера для систем керування, збору й переробки інформації” (№ ДР 0102U002307); “Інформаційна технологія розробки моделей і методів діагностичної алгоритмізації функціональних задач керування і переробки інформації в бортових приладових комплексах” (№ ДР 0102U005986).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методи алгоритмізації білінгових задач у корпоративних комп'ютерних системах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок