Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

ОПТИМІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,34 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ОДЕСЬКІЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
БУТИРСЬКА Тетяна Олександрівна
УДК 321.01: 328.18
ОПТИМІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ
ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ОДЕСА – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – кандидат історичних наук, професор,
ЯКУБОВСЬКИЙ Олексій Петрович,
Одеський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України, завідувач
кафедри філософських та соціально-політичних наук.
Офіційні опоненти: доктор філософських наук, професор
РЕБКАЛО Валерій Андрійович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
завідувач кафедри політології;
кандидат наук з державного управління
КАРПЕНКО Владислав Вікторович,
заступник директора ТОВ
“Київська обласна аграрна дорадча служба”.
Провідна установа – Одеська національна юридична академія,
кафедра соціальних теорій,
Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться “14” травня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий “9” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М.Ананьєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлена потребою системної оптимізації відносин державної влади і громадянського суспільства в Україні як визначального механізму підвищення ефективності державного управління. Вимогу підвищення ефективності державного управління неодноразово висував Президент України, зокрема констатуючи, що становлення державного управління відбувається безсистемно, не має внутрішньої логіки свого розвитку та не відповідає перспективам і потребам громадського життя (виступ у Верховній Раді України 22 лютого 2000 р.).
Процес державного управління передбачає постійне вирішення завдань, що виникають при зміні соціально-економічної ситуації в країні. Держава, будучи похідною від суспільства, покликана вирішувати ці завдання разом із суспільством і в інтересах суспільства. Цілі суб’єктів досліджуваної системи, тип зв’язків між ними, тенденції їхнього функціонування і, таким чином, перспективи державного розвитку України визначаються структурою, формами, механізмами й особливостями відносин держави і суспільства.
Дослідження проблеми взаємодії державної влади і громадянського суспільства в Україні та розробка на цій основі механізмів державного управління ускладнюється тим, що обидва суб’єкти перебувають у стадії формування і трансформації: відсутня система узгодження інтересів влади і суспільства, немає інфраструктури підготовки стратегічних рішень. Отже, виникає необхідність системного формування всіх елементів структури взаємодії державної влади і громадянського суспільства, що підсилює потребу теоретичного осмислення цього процесу у всьому різноманітті і комплексності.
Вирішення цієї проблеми також тісно пов’язане з тим, що через відсутність взаємодії з громадянським суспільством управлінським рішенням державної влади бракує обґрунтованості. У відносинах державної влади і громадянського суспільства державне управління виступає як системний організатор життєдіяльності суспільного об’єднання в рамках даної держави з метою забезпечення прогнозованого і безпечного розвитку громадянського суспільства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок