Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОМБІКОРМІВ ДЛЯ СОБАК

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОМБІКОРМІВ ДЛЯ СОБАК

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОМБІКОРМІВ ДЛЯ СОБАК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Воєцька Олена Євгенівна
УДК 636.085.55:636.7]005.591.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА
КОМБІКОРМІВ ДЛЯ СОБАК
Спеціальність 05.18.02 – технологія зернових, бобових, круп’яних
продуктів та комбікормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Єгоров Богдан Вікторович,
Одеська національна академія харчових технологій,
ректор, завідувач кафедри технології комбікормів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
лауреат Державної премії України,
заслужений діяч науки і техніки України,
Черно Наталія Кирилівна,
Одеська національна академія харчових технологій,
кафедра органічної хімії, завідувач кафедри;
кандидат технічних наук, член-кореспондент Інженерної академії України, заслужений працівник промисловості України,
Гулавський Володимир Тадеушевич,
ДП ДАК “Хліб України” Новоукраїнський комбінат
хлібопродуктів, генеральний директор
Захист відбудеться „26” жовтня 2007 року о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 Одеської національної академії харчових технологій (вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій (вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039).
Автореферат розісланий „24” вересня 2007 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., професор К.Г. Іоргачова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З кожним роком кількість домашніх тварин в Україні значно зростає і на сьогодні складає більше 5 млн. голів. Кожна четверта сім’я в Україні утримує кішку або собаку. У 2006 році в Україні реалізовано близько 45 тис. т комбікормів для собак та кішок на суму 480 млн. грн. Основний прибуток отримано від реалізації сухих комбікормів, частка яких складає близько 80 % від загального обсягу реалізації.
Сьогодні найбільшими постачальниками комбікормів для домашніх тварин на світовий і український ринки є фірми Mars, Nestle, Ralston Purina, H. J. Heinz, Hіll's та ін. Щорічно на ринку з'являються одна-дві нові торгові марки і нові види комбікормів для домашніх тварин. На жаль, обсяг виробництва комбікормів для собак і кішок в Україні мізерно малий, більш того, якість виробленої продукції часто не відповідає вимогам до годівлі тварин і ринку, тому вітчизняна продукція не витримує конкуренції. В той же час обсяг продажу імпортних комбікормів для собак в Україні щорічно складає понад 300 млн. грн.
До причин, які стримують подальший розвиток виробництва комбікормів для собак і кішок можна віднести невідповідність вітчизняних технологій виробництва комбікормів для сільськогосподарських тварин вимогам до комбікормів для домашніх тварин, залишаються невирішеними проблеми введення кормових жирів, недосконалість рецептів комбікормів для домашніх тварин, а також недосконалість технології та високі питомі витрати енергії на їх виробництво.
Враховуючи те, що вітчизняна комбікормова промисловість не спроможна забезпечити виробництво високоякісних комбікормів для собак, наукові дослідження, які дозволили б удосконалити технологію виробництва комбікормів для собак, розробити рецепти таких комбікормів та зменшити витрати енергії на їх виробництво, слід віднести до першочергових, що потребують термінового вирішення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до планів науково-дослідної роботи Одеської національної академії харчових технологій, за тематикою держбюджетних досліджень кафедри технології комбікормів „Розробка технології виробництва спеціальних комбікормів”.
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – розробка рецептів комбікормів для собак, підвищення їх якості та зниження питомих витрат електроенергії на їх виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА КОМБІКОРМІВ ДЛЯ СОБАК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок