Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛКОВОГО ФОРМУВАННЯ ГНУТИХ ПРОФІЛІВ З ПРОСIЧНО-ВИТЯЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ

РОЗРОБКА, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛКОВОГО ФОРМУВАННЯ ГНУТИХ ПРОФІЛІВ З ПРОСIЧНО-ВИТЯЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ

Назва:
РОЗРОБКА, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛКОВОГО ФОРМУВАННЯ ГНУТИХ ПРОФІЛІВ З ПРОСIЧНО-ВИТЯЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ АЕРОКОСМIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
IМ. М.Є.ЖУКОВСЬКОГО “
ХАРКIВСЬКИЙ АВIАЦIЙНИЙ IНСТИТУТ”
Юрченко Олександр Анатолiйович
УДК 621.771. 63: 621.961. 2
РОЗРОБКА, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ
ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛКОВОГО ФОРМУВАННЯ ГНУТИХ ПРОФІЛІВ
З ПРОСIЧНО-ВИТЯЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ
Спецiальнiсть 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2000
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана в Харкiвському державному полiтехнiчному унiверситетi Мiнiстерства освiти i науки України.
Науковий керiвник: доктор технiчних наук, професор
Євстратов Вiталiй Олексiйович,
Харкiвський державний
полiтехнiчний унiверситет
Офiцiйнi опоненти: доктор технiчних наук, професор
Борисевич Володимир Карпович,
Мiжнародний науково-дослiдний центр
нових технологiй i матерiалiв (м. Харкiв),
директор
кандидат технiчних наук
Горницький Олександр Якович,
Науково-дослiдний iнститут технологiї
машинобудування (м. Харкiв),
завiдувач вiддiлу
Провiдна установа: Схiдноукраїнський державний унiверситет
Мiнiстерства освiти i науки
України (м. Луганськ)
Захист вiдбудеться “6” жовтня 2000 р. о 14 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 64.062.04 у Державному аерокосмiчному унiверситетi iм. М.Є. Жуковського “Харкiвський авiацiйний iнститут” за адресою: 61070, Харкiв, вул. Чкалова, 17.
З дисертацiєю можна ознайомитися в бiблiотецi Державного аерокосмiчного унiверситету iм. М.Є. Жуковського “Харкiвський авiацiйний iнститут”.
Автореферат розiсланий 5 вересня 2000 р.
Вчений сектетар
спецiалiзованої вченої ради Д 64.062.04
кандидат технiчних наук, професор Корнiлов Г.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним iз пріоритетних напрямків виведення вітчизняної металопродукцiї на рівень матерiало- і енергоємностi, досягнутий у розвинених країнах з ринковою економікою, є вдосконалення iснуючих та створення нових технологій валкового формування – найбільш продуктивного й економiчного способу виготовлення профiлiв з листового металу, якi використовуються в багатьох типах металоконструкцiй.
Застосування просiчних гнутих профілів замість рифленої сталi, яка традиційно використовується для влаштування пішохідних настилiв і сходiв у промисловому будівництві, забезпечує значне поліпшення експлуатаційних властивостей конструкцій, пiдвищує їх надійність і безпечнiсть. Однак випуск таких профілів обмежений через недоліки способiв їх виробництва: штампування на універсальних пресах (основний спосiб) дороге й малопродуктивне, спеціалізовані поточнi лінії з використанням пресів-автоматів вимагають значних початкових капiталовкладень, не забезпечуючи при цьому достатньої гнучкості технології.
Найбільш раціональним способом виробництва просiчних профілів є валкове формування, яке, порівняно зі штампуванням, забезпечує підвищення продуктивності в 3...4 рази, можливість отримання великогабаритних профілів значно бiльшої (практично якої завгодно) довжини, істотне здешевлення продукції. Однак у науково-технічній та патентнiй літературі відсутні вiдомостi щодо будь-якої апробованої промислової технології валкового формування просiчних профілів iз заготовки завтовшки понад 0,2 мм; немає також нi відомостей про теоретичний аналіз і експериментальні дослідження цього процесу, нi рекомендацiй вiдносно його проектування. Цим зумовлюється необхідність проведення даної роботи і підтверджується її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота проведена автором у рамках комплексної НДР за напрямком “Розробка високопродуктивних матерiало- та енергозбережувальних технологiчних процесiв обробки тиском, конструювання високостiйких штампiв, створення САПР в ОМТ”, яка виконувалась на кафедрi обробки металiв тиском ХДПУ на госпдоговорнiй та держбюджетнiй основi. Дослiдно-практична частина роботи виконана на устаткуваннi Українського державного НДI металiв.
Мета i задачi дослiдження. Мета роботи – розробка науково обгрунтованої технології валкового формування гнутих профілів з просiчно-витяжними елементами, їх першочергового сортаменту, методик вибору необхідного профiлезгинального обладнання і конструювання валкового інструменту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАЛКОВОГО ФОРМУВАННЯ ГНУТИХ ПРОФІЛІВ З ПРОСIЧНО-ВИТЯЖНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок