Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом

Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом / сторінка 3

Назва:
Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,30 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Особистий внесок здобувача. Здобувачем були отримані:
– експериментальні дані про технологічні і експлуатаційні властивості нових епоксидних композитів, модифікованих фурфуролом і тонкомеленим цеолітом;
– комплекс структурованих ЕС-моделей, які описують вплив двох груп факторів складу (“Модифікатори полімерної матриці” і “Мінеральний каркас”) на властивості модифікованих полімерних розчинів;
– результати ізопараметричного аналізу на полях властивостей полімерних розчинів (при постійній в'язкості, при постійній міцності);
– склади модифікованих епоксидних полімерних розчинів, властивості яких відповідають вимогам до матеріалів для спеціальних ремонтних робіт.
Апробація дисертаційної роботи. Результати досліджень представлені на міжнародних конференціях і семінарах “Моделювання і оптимізація в матеріалознавстві” (Одеса, 2003 і 2004), “Математичні моделі процесів в будівництві” (Луганськ, 2004), “Оцінка життєвого циклу, поведінка і властивості бетону і бетонних конструкцій” (Брно, Чехія, 2004).
Публікації. Основні положення дисертації викладені в 8 друкованих роботах, у тому числі 6 в наукових спеціалізованих виданнях і 2 в збірниках матеріалів міжнародних конференцій і семінарів.
Структура і об'єм дисертації. Дисертація складається з введення, основної частини (5 розділів), висновків, списку використаних джерел із 135 найменувань. Загальний обсяг дисертації складає 155 сторінок, з яких 40 рисунків, 14 таблиць і 4 сторінки додатків.
Зміст роботи
У введенні розглянута актуальність наукової роботи, сформульована мета і задачі дисертаційного дослідження, розкрита наукова новизна і практичне значення отриманих результатів, відображена апробація дисертаційної роботи.
В першому розділі проведений огляд досліджень в області використання і створення полімерних матеріалів, викладена суть наукової проблеми, розглянуто вплив наповнювачів на механічні і експлуатаційні властивості полімерних матеріалів.
Аналіз багаточисленних робіт (Єлшин І.М., Готліб Е.М., Лісенко В.А., Патуроєв У.В., Рєзник В.Б., Соколова Ю.А., Соломатов В.І., Яковлєва Р.А., Ніколов І, Czarnecki L., Demura K., Ohama Y., Kreis R. і ін.) показав, що епоксидні композиції по своїх універсальних властивостях є матеріалами, які знайшли широке застосування в різних областях промисловості, будівництва і т.д. Епоксидні композити дозволяють отримувати міцні і довговічні будівельні конструкції і покриття; вони по своїх експлуатаційних характеристиках перевершують багато які композиційні матеріали.
Відомо, що використовування в полімерних композиціях різних модифікаторів і наповнювачів дозволяє отримувати полімерні розчини з високими фізико-механічними і експлуатаційними властивостями. На сьогоднішній день все більше значення, в якості захисних покриттів, здобувають композиції на пластифікованому епоксидному зв’язуючому, у тому числі по патенту України №112268. Передумовами їх використовування є універсальність основних властивостей (низька в'язкість і підвищена життєздатність композицій, менша витрата епоксидної смоли, високі показники міцності та довговічності і т.д.) і широкі можливості їх модифікації (органічні модифікатори і наповнювачі). Застосування модифікованих епоксидних композицій в якості захисних покриттів гідротехнічних і транспортних споруд дозволить отримати полімерні розчини з високими експлуатаційними показниками, тим самим підвищити корозійну стійкість до різноманітних адсорбційно-активних і агресивних середовищ.
Дослідження багатокомпонентних модифікованих епоксидних матеріалів без засобів комп'ютерного матеріалознавства дуже трудомістке, а в ряді випадків практично неможливе. Найбільш ефективним засобом для аналізу і оптимізації структури, якості і технологічних параметрів виробництва є експериментально-статистичні моделі (ЕС-моделі). Вони аналізуються на основі концепції полів властивостей (Т.В. Ляшенко), що дозволяє найбільш повно витягувати із ЕС-моделей знання про матеріали за допомогою обчислювальних експериментів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок