Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом

Загрузка...

Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом

Назва:
Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,30 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Одеська державна академія
будівництва і архітектура
довгань олександра дмитрівна
УДК 691.175:519.2
Епоксидні полімерні розчини,
модифіковані фурфуролом і цеолітом
Спеціальність 05.23.05 Будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Вознесенський Віталій Анатолійович,
Одеська державна академія будівництва і архітектури, завідуючий кафедрою “Процеси та апарати в технології будівельних матеріалів”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Лісенко
Вадим Андрійович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, завідуючий кафедрою “Архітектурних конструкцій, реставрації і реконструкції будівель, споруд і їх комплексів”;
кандидат технічних наук, КОВАЛЬЧУК
Георгій Юрійович, Науково-дослідний інститут
в’яжучих речовин і матеріалів ім. В.Д. Глуховського
при Київському національному університеті будівництва і архітектури, старший науковий співробітник.
 
Провідна установа – Донбаська національна академія будівництва і архітектури, кафедра технологій будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться 12 квітня 2005 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 в Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий 10 березня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Макарова С.С.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Створення ефективних матеріалів для захисту будівельних конструкцій, для їх ремонту і зміцнення є суттєвою умовою вирішення проблеми підвищення надійності і довговічності споруд. Одна з основних і інтенсивно розвиваючих груп таких матеріалів – полімервмісткі композити, у тому числі на епоксидних смолах, виробництво яких до початку століття перевищило 1 млн. т. На їх основі створені високофункціональні композити, мастики, клеї, лаки і т.п. Актуальні не тільки розробки нових смол і затверджувачів, але і модифікація смол, які випускаються для раціонального застосування їх в конкретних умовах. По патенту України №112268 модифікуються діанові смоли, зокрема ЕД-20; продукт випускається як пластифікована епоксидна смола “Макро” і використовується при гідроізоляції, ремонті та інших будівельних роботах. Для розширення діапазону технологічних і експлуатаційних властивостей полімерних розчинів на такій смолі, для ресурсозбереження (зокрема, за рахунок зниження полімероємності композитів без зниження їхньої якості) доцільно вводити в склад додаткові компоненти, які модифікують матрицю і/або мінеральний каркас. Перспективним представляється використання в якості органічного і мінерального модифікаторів фурфурола і тонкомеленого природного цеоліту, які є на Україні.
Збільшення багатокомпонентності полімерних розчинів значно посилює роль математичних моделей при рішенні задач дослідження і оптимізації скла-дів. Моделі повинні пов'язувати властивості з великою кількістю факторів ви-готовлення і параметрів експлуатації, дозволяючи проведення обчислювальних експериментів з використанням елементів комп'ютерного матеріалознавства.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Дисертація підготовлена при виконанні досліджень в рамках держбюджетної науково-дослідної теми № 86 “Фундаментальні принципи і методи комп'ютерного матеріалознавства високоякісних композитів для спеціальних будівельних об'єктів” (рег. номер 0103U000509).
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – поліпшення експлуатаційних властивостей епоксидних полімерних розчинів за рахунок спільного введення органічного і мінерального модифікаторів – фурфурола і тонкомеленого цеоліту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Епоксидні полімерні розчини, модифіковані фурфуролом і цеолітом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок