Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗНЕШКОДЖЕННЯ АНТИПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗЕРНА СОЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НА КОРМОВІ ЦІЛІ

РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗНЕШКОДЖЕННЯ АНТИПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗЕРНА СОЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НА КОРМОВІ ЦІЛІ

Назва:
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗНЕШКОДЖЕННЯ АНТИПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗЕРНА СОЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НА КОРМОВІ ЦІЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,69 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ
МЕДИЦИНИ ім. С. З. ГЖИЦЬКОГО
ОБЕРТЮХ Юрій Володимирович
УДК: 633.34
РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗНЕШКОДЖЕННЯ АНТИПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗЕРНА СОЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НА КОРМОВІ ЦІЛІ
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Львів — 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кормів УААН.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України КУЛИК Михайло Федорович, Інститут кормів УААН, заступник директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор КВАША Василь Іванович, Тернопільський державний педагогічний університет ім. Гнатюка, завідувач кафедри зоології;
кандидат сільськогосподарських наук БАХМАТ Марина Никифорівна, Подільська державна аграрно-технічна академія, доцент кафедри годівлі тварин і технології кормів.
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра годівлі сільськогосподарських тварин.
Захист дисертації відбудеться “ 27 ” листопада 2003 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.826.02 у Львівській національній академії ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50, аудиторія № 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Львівської національної академії ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.
Автореферат розісланий “ 27 ” жовтня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат
сільськогосподарських наук О. М. Слобода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Існуючі технологічні прийоми інактивації антипоживних речовин сої в основному базуються на тепловій обробці зерна, серед яких переважають високоенергозатратні. Крім інактивації антипоживних речовин, що грунтуються на дії теплового фактора, існують ще хімічні та біологічні способи, які не потребують затрат теплової енергії. Важливе значення має підбір сортів сої з пониженим вмістом антипоживних речовин або з їх більшою термолабільністю. Розробка нових оптимальних технологічних рішень і параметрів знешкодження антипоживних речовин зерна сої покладена в основу роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у період 1991-2003 рр. в лабораторії підвищення поживності кормів Інституту кормів УААН як складова науково-технічних програм по проекту “Корми і кормовий білок” республіканської науково-технічної програми “Продовольство — 95”; за проектом ДНТП України 03.05/02917 “Сояміт”, — “Розробити і впровадити у виробництво білкових кормів на основі сої і молочної сироватки на підприємствах харчової промисловості”. Номер держреєстрації 03.04-М13/24-96; завдання 01.03 — “Розробити і впровадити енергозберігаючу технологію знешкодження інгібітора трипсину в зерні сої при виробництві соєвого “молока” і пасти та вивчити продуктивну дію, обмін речовин, забійні та м’ясні якості, гістоструктуру органів травлення і залоз внутрішньої секреції при згодовуванні цих кормів сільськогосподарським тваринам”. Номер держреєстрації 0102U000109.
Мета і задачі дослідження. Мета досліджень полягає у всебічному аналізі традиційних способів інактивації антипоживних речовин зерна сої і розробці нових на основі дії теплового фактору, хімічних реагентів, біологічних чинників та пошук сортів з пониженим їх вмістом і підвищеною чутливістю до інактивуючих факторів.
Об’єкт дослідження. Зерно сої, антипоживні речовини зерна сої, інгібітори трипсину, уреаза, сільськогосподарські тварини.
Предмет дослідження. Способи інактивації антипоживних речовин зерна сої та ефективність його використання в годівлі молодняка великої рогатої худоби і свиней.
Методи дослідження. У дослідженнях сортів сої використовувались методи інфрачервоної спектроскопії, ферментного аналізу та хроматографії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: РОЗРОБКА СПОСОБІВ ЗНЕШКОДЖЕННЯ АНТИПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗЕРНА СОЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ НА КОРМОВІ ЦІЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок