Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ (ОРГАНІЗАЦІЙНО - ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ (ОРГАНІЗАЦІЙНО - ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

Назва:
ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ (ОРГАНІЗАЦІЙНО - ПРАВОВІ ПИТАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,48 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
СИНЯВСЬКА ОЛЕНА ЮХИМІВНА
УДК 351.741
ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ
В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
(ОРГАНІЗАЦІЙНО - ПРАВОВІ ПИТАННЯ)
Спеціальність 12.00.07 - теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління в органах внутрішніх справ Національного університету внутрішніх справ МВС України.
Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України Безсмертний Олександр Костянтинович, начальник кафедри управління в органах внутрішніх справ Національного університету внутрішніх справ.
Офіційні опоненти - доктор юридичних наук, доцент Тищенко Микола Маркович, доцент кафедри адміністративного права Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.
кандидат юридичних наук, доцент Комзюк Анатолій Трохимович, доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності ОВС Національного університету внутрішніх справ.
Провідна установа - Одеська національна юридична академія, кафедра адміністративного та фінансового права, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться "21" червня 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.700.01 Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий "21" травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визначаються Конституцією України найвищою соціальною цінністю в нашій державі. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Сучасний стан розвитку української державності в складних соціально-економічних умовах, політичні перетворення, курс на подальшу демократизацію суспільства потребують підвищення ефективності роботи всіх гілок влади. Саме на державний апарат, до якого входять і органи внутрішніх справ, покладені функції по утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини, укріпленню законності та правопорядку в країні.
Як підкреслювалось у "Звіті МВС України перед українським народом (Про оперативно - службову діяльність органів внутрішніх справ України в 1999 році)", "кінцеві результати в діяльності органів внутрішніх справ, піднесення рівня боротьби зі злочинністю та корупцією безпосередньо пов'язані із станом дисципліни і законності серед особового складу, які віддзеркалюють спроможність співробітників своєчасно та професійно грамотно вирішувати поставлені у цій боротьбі завдання."
Однак рівень службової дисципліни та законності в самих органах внутрішніх справ не відповідає ще вимогам часу, що вкрай негативно впливає на авторитет органів внутрішніх справ серед населення, породжує хибне уявлення про міліцію.
Загальні проблеми управління в органах внутрішніх справ досліджувалися такими відомими вітчизняними юристами як О.М.Бандурка, О.К. Безсмертний, І.П. Голосніченко, Є.В. Додін, М.М. Дорогих, Р.А.Ка-люжний, О.П. Клюшниченко, О.П. Коренєв, Ю.Ф.Кравченко, О.І.Оста-пенко, В.П.Пєтков, Л.Л. Попов, В.В.Цвєтков та ін. Дослідженню різних проблем законності та дисципліни в органах внутрішніх справ присвячені наукові праці М.І.Ануфрієва, В.С.Венедиктова, В.Г.Лихолоба, М.В.Па-расюк, С.С.Сливки, А.А.Стародубцева, В.І.Щербини та ін.
Однак спеціального монографічного дослідження службової дисципліни в органах внутрішніх справ України, форм, методів та засобів її забезпечення, організаційно - правових заходів зміцнення службової дисципліни та удосконалення форм виховної роботи серед особового складу в нових умовах не проводилось. Разом з тим, актуальність та важливість теоретичного аналізу зазначених проблем не втратили свого значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ (ОРГАНІЗАЦІЙНО - ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок