Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ З КОМП’ЮТЕРНОЮ ПІДТРИМКОЮ

СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ З КОМП’ЮТЕРНОЮ ПІДТРИМКОЮ

Назва:
СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ З КОМП’ЮТЕРНОЮ ПІДТРИМКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П.ДРАГОМАНОВА
МАРЧЕНКО Олена Михайлівна
УДК 373.5.016:512
СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ З КОМП’ЮТЕРНОЮ ПІДТРИМКОЮ
13.00.02 – теорія та методика навчання (математика)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі математики та методики її викладання в Рівненському державному гуманітарному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: - кандидат педагогічних наук, доцент
Пасічник Ядвіга Августівна,
Рівненський державний гуманітарний університет,
Національний університет Острозька Академія,
професор кафедри математики та методики її
викладання Рівненського державного
гуманітарного університету.
Офіційні опоненти: - доктор педагогічних наук, професор
Морзе Наталія Вікторівна,
Національний аграрний університет,
проректор з навчально-наукових питань інформатизації та телекомунікаційних систем в АПК;
- кандидат педагогічних наук, доцент
Віхрова Олена Вікторівна,
Криворізький державний педагогічний університет, доцент кафедри математики.
Захист відбудеться 27 листопада 2007р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.053.03 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (010601, м.Київ-30,
вул. Пирогова, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (010601, м. Київ-30 вул. Пирогова, 9).
Автореферат розісланий 11 жовтня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Швець В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Компетентнісний підхід до організації навчального процесу, який виражає основні ідеї та принципи концепції особистісно орієнтованого навчання, передбачає не лише набуття знань, навичок і умінь, а й накопичення учнями досвіду самостійної діяльності на основі системи знань. Державний стандарт базової і повної середньої освіти для освітньої галузі „Математика” визначає першим із завдань цієї галузі опанування учнями системи математичних знань, навичок і умінь, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності.
У зв’язку з неухильною інформатизацією системи освіти в Україні проблема систематизації математичних знань старшокласників з використанням засобів комп’ютерної підтримки навчання стає актуальною. Пошук ефективних методів упровадження принципів розвивальної освіти, особистісно орієнтованого навчання, інноваційних технологій, які, як зазначається у Концепції інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів, належать до основних шляхів розвитку освіти, зумовлює необхідність розробки новітнього науково обґрунтованого і апробованого в шкільній практиці методичного забезпечення навчального процесу, який базується на комп’ютерній підтримці освітньої діяльності вчителів та учнів. Отже, актуальність теми обумовлена об’єктивними суперечностями між можливостями подальшої інформатизації процесу навчання математики, спрямованого на формування цілісних і системних знань, особистісний розвиток суб’єктів навчання – учнів і вчителів, і недостатньою розробкою методичного забезпечення шляхів вирішення проблеми систематизації математичних знань на основі застосування комп’ютерної підтримки. Термін „комп’ютерна підтримка навчання” означає практичне застосування у дидактичній системі процесів перетворення і подання інформації за допомогою комп’ютера та їхню взаємодію з навчально-виховною сферою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до тематичного плану науково-дослідної роботи кафедри математики та методики її викладання Рівненського державного гуманітарного університету. Тема дисертаційного дослідження затверджена на засіданні Вченої ради Рівненського державного гуманітарного університету (протокол №7 від 28.02.2003р.) та узгоджена в даній редакції Радою з координації наукових досліджень у галузі педагогіки і психології в Україні (протокол №4 від 26.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ З КОМП’ЮТЕРНОЮ ПІДТРИМКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок