Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ЗНАКОЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МІЦНІСТЬ НОРМАЛЬНИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

ВПЛИВ ЗНАКОЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МІЦНІСТЬ НОРМАЛЬНИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

Назва:
ВПЛИВ ЗНАКОЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МІЦНІСТЬ НОРМАЛЬНИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ГРИГОРЧУК АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
УДК 624.012
ВПЛИВ ЗНАКОЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МІЦНІСТЬ НОРМАЛЬНИХ
ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент МАСЮК Григорій Харитонович, Рівненський державний технічний університет, професор кафедри інженерних конструкцій.
Офіційні опоненти - Доктор технічних наук, професор ГНІДЕЦЬ Богдан Григорович, Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри будівельних конструкційї та мостів;
Кандидат технічних наук, доцент ЖУРАВСЬКИЙ Олександр Дмитрович, Київський національний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Провідна установа - Полтавський державний технічний університет ім. Ю.Кондратюка, кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій Міністерства освіти і науки України (м.Полтава).
Захист відбудеться “22“ травня 2002р. о 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою:
79646, м. Львів, вул.С.Бандери,12, головний корпус, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79646, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “16” квітня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат архітектури, доцент М.В.Бевз


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Теорія бетону та залізобетону, як прикладна наука, постійно розвивається. Будівельні норми та правила з проектування конструкцій базуються на певному етапі розвитку теорії їхнього розрахунку та постійно переглядаються з накопиченням нових теоретичних та практичних досліджень. Важливим також є питання максимального використання потенційних можливостей бетону щодо його міцнісних та деформативних характеристик.
Існуючі методи розрахунків залізобетонних конструкцій не в повній мірі враховують дійсну їхню роботу. Тому все більше практичне значення мають питання дослідження розвитку напружено-деформативного стану, деструкції, міцності бетону при малоциклових та багатоциклових знакозмінних зусиллях різної інтенсивності, адже ряд бетонних та залізобетонних конструкцій піддаються вищеназваним режимам завантаження (вітрові, сейсмічні, технологічні, вплив попереднього напруження та ін.). До таких конструкцій можна віднести: підкранові балки, багатопролітні нерозрізні балки перекриття будівель, колони крайнього ряду промислових будівель, опори ЛЕП, захисні оболонки АЕС, стійки потужних вітрогенераторних установок, елементи будівель в аварійних ситуаціях і т.д. Насамперед - при експлуатації конструкцій всі навантаження в тій чи іншій мірі є повторними, а певна їхня частина є знакозмінними з різною асиметрією циклу.
Вплив передісторії навантаження дозволяє більш раціонально проектувати бетонні та залізобетонні конструкції, забезпечуючи необхідну їхню міцність, жорсткість, тріщиностійкість і довговічність, а в окремих випадках дає можливість досягти економії матеріалу.
Діючі нормативні документи не враховують вплив передісторії завантаження на зміну фізико-механічних властивостей бетонів. Також норми не враховують реальну зміну напружено-деформованого стану, тріщиностійкості та міцності елементів, оскільки дане питання як теоретично так і експериментально не достатньо вивчене.
Також, на сучасному етапі досить актуальним є питання реконструкції існуючих споруд, і досить часто виникають ситуації коли необхідно змінити схему завантаження деяких конструкцій, при цьому змінюється напружено-деформований стан елементів конструкцій. Тому можливий випадок знакозмінного навантаження, коли зона, що була довгий час під навантаженням одного знаку, розвантажується, і завантажується навантаженням протилежного знаку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ ЗНАКОЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ НА МІЦНІСТЬ НОРМАЛЬНИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок