Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПРИНЦИПИ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА ТА ЇХ ВТІЛЕННЯ В ЗАКОНОДАВЧІЙ РЕГЛАМЕНТАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Загрузка...

ПРИНЦИПИ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА ТА ЇХ ВТІЛЕННЯ В ЗАКОНОДАВЧІЙ РЕГЛАМЕНТАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 2

Назва:
ПРИНЦИПИ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА ТА ЇХ ВТІЛЕННЯ В ЗАКОНОДАВЧІЙ РЕГЛАМЕНТАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,89 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Актуальність цієї роботи визначається практичною потребою вдосконалення національного законодавства у сфері закріплення вихідних ідей, основних положень процесуального права, і, в зв’язку з цим, необхідністю теоретичної подальшої розробки зазначених проблем.
Однією з основних внутрішніх функцій держави є забезпечення правопорядку в країні. Для її реалізації створюються і функціонують відповідні державні органи, що наділені відповідними владними повноваженнями. Одним з таких органів є міліція, діяльність якої вимагає ретельної правової регламентації. Потреба забезпечення правопорядку в країні обумовлює необхідність точного втілення змісту принципів процесуального права в законодавстві, що регулює діяльності міліції.
Доцільно зазначити, що у сучасній правовій науці, за деяким виключенням, не приділяється належної уваги дослідженню принципів права, їх конкретизації відповідно правового регулювання певних сфер людської життєдіяльності, питанням співвідношення принципів міжнародного права та принципів права, що закріплені в національному законодавстві України, що об’єктивно підвищує теоретичну й практичну необхідність дослідження теми даного дисертаційного дослідження, його актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Тема дисертаційного дослідження обговорена і схвалена на засіданні Вченої ради Національної академії внутрішніх справ України (протокол №10 від 29 грудня 1998 року) та включена до плану науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Національної академії внутрішніх справ України. Дисертаційне дослідження підготовлене згідно з державними планами та програмами Верховної Ради України (Державно-правова реформа в Україні), у відповідності з тематикою пріоритетних напрямів дисертаційних досліджень на період 2002-2005 р.р. (Наказ МВС України від 30 червня 2002 року № 635).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційного дослідження є:
·
формулювання поняття “принцип процесуального права”;
·
встановлення системи принципів процесуального права;
·
аналіз й узагальнення стану втілення принципів процесуального права у конституційній та законодавчій регламентації діяльності міліції України;
·
аналіз й узагальнення впливу принципів міжнародного процесуального права на нормативно-правове регулювання діяльності міліції;
·
виявлення недоліків нормативного закріплення принципів процесуального права в законодавчому регулюванні діяльності міліції України та розробка пропозицій щодо шляхів їх усунення.
Реалізація означеної мети зумовило постановку ряду завдань:
·
Проаналізувати генезис поняття “процесуальне право”: історія виникнення проблеми, різні підходи до її вирішення.
·
На основі порівняльного аналізу сформулювати і запропонувати власне визначення процесуального права та зробити спробу уточнити його місце в структурі права України.
·
Розглянути поняття “принципи права” з точки зору різних підходів до генезису, дефініції та класифікації конкретних принципів.
·
На основі проведеного аналізу сформулювати власне поняття принципів права, встановити стадії їх формування та запропонувати власну класифікацію останніх.
·
Запропонувати власне формулювання поняття принципів процесуального права та їх класифікацію.
·
Дослідити законодавче регулювання діяльності міліції з точки зору його відповідність принципам процесуального права України.
·
На основі порівняльного аналізу визначити вплив принципів міжнародного процесуального права на національне процесуальне право України, в тій його частині, що регламентує діяльність міліції.
·
Визначити недоліки у втіленні принципів процесуального права України в нормативно-правову регламентацію діяльності міліції та запропонувати практичні рекомендації та пропозиції щодо їх усунення та подальшого вдосконалення системи нормативно-правового регулювання діяльності міліції.
Об’єктом дослідження є принципи процесуального права України як основа правової регламентації діяльності міліції України.
Предметом дослідження є втіленя принципів процесуального права України в систему конституційних, законодавчих, міжнародних нормативно-правових актів, що здійснюють правову регламентацію діяльності міліції України.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ПРИНЦИПИ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА ТА ЇХ ВТІЛЕННЯ В ЗАКОНОДАВЧІЙ РЕГЛАМЕНТАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок