Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> удосконалення організаційного забезпечення системи управління ефективністю будівельного виробництва

удосконалення організаційного забезпечення системи управління ефективністю будівельного виробництва

Назва:
удосконалення організаційного забезпечення системи управління ефективністю будівельного виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,64 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Заяць євген іванович
УДК 69.003:658.012
удосконалення організаційного забезпечення системи управління ефективністю будівельного виробництва
05.23.08 – технологія та організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковій керівник: доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
завідуючий кафедрою планування і
організації виробництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пшінько Олександр Миколайович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, ректор;
кандидат технічних наук, доцент Котляр Микола Іванович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри технології будівельного виробництва.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації і управління будівництвом, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 4 липня 2005 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а).
Автореферат розісланий 03 червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сьогодні будівельний комплекс України поповнився значною кількістю конкуруючих між собою самостійних підприємств і організацій різних структур і форм власності. З урахуванням сучасних тенденцій розвитку економіки України особливого значення набувають методи управління будівельним виробництвом в ринкових умовах, що є сучасними напрямами вирішення задач підвищення якості і ефективності систем управління будівельним виробництвом.
Перехід будівельних підприємств до ринкових умов господарювання є передумовою для досліджень, актуальність яких полягає в обгрунтуванні методів оцінки ефективності будівельного виробництва, заснованих на принципах системного підходу до організації виробництва.
Основні положення в галузі організації та управління будівельним виробництвом викладені в роботах Білоконя А.І., Болотських М.С., Бушуєва С.Д., Вечерова В.Т., Гончаренка Д.Ф., Гусакова О.А., Давидова В.А., Жвана В.Д., Кірнос В.М., Котляра М.І., Менейлюка О.І., Олійника П.П., Павлова І.Д., Пшинька О.М., Розенфельда М.С., Торкатюка В.І., Тяна Р.Б., Уварова Є.П., Ушацького С.А., Черненка В.К., Шаленного В.Т., Шрейбера А.К., Шрейбера К.А. та інших провідних вчених.
Наукові дослідження з питань, пов'язаних з оцінкою ефективності виробництва, висвітлені в працях Ансоффа І., Берсуцького Я.Г., Герчикової І.Н., Драгуна Л.М., Друрі К., Залуніна В.Ф., Нівена П.Р., Ткаченка В.А. та інших вчених.
Питання теорії і практики управлінського обліку, нормування і планування, економічного аналізу та оцінки ефективності використання ресурсів і витрат у виробництві досліджувалися в роботах Амоші А.І., Геєця В.І., Покропивного С.Ф., Холода Б.І., Чумаченко Н.Г. та інших вчених.
Вирішення проблеми підвищення рівня ефективності будівельного виробництва, управління виробничими витратами з метою їх зниження є можливим тільки за допомогою удосконалення системи управління ефективністю будівельного виробництва (СУЕВ).
Одним з основоположних елементів системи управління ефективністю будівельного виробництва є управлінський облік, за допомогою якого визначається стан і розвиток виробничо-господарської діяльності будівельного підприємства і на базі якого реалізується вся решта функцій системи управління кінцевими результатами, ресурсами і витратами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: удосконалення організаційного забезпечення системи управління ефективністю будівельного виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок