Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. КАРАЗІНА
КОНДРАТЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА
УДК 338.242:658.26(477.54)
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування
та регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Лобунець Володимир Іванович,
Українська інженерно-педагогічна академія,
професор кафедри економіки промислових
підприємств та маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Яковлєв Анатолій Іванович,
Національний технічний університет "ХПІ",
завідуючий кафедрою економіки і маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Киржнер Леонід Олександрович,
Харківський національний економічний
університет,
доцент кафедри менеджменту
Провідна установа: Донецький державний університет управління
Міністерство освіти і науки України,
кафедра менеджменту у невиробничій сфері,
м. Донецьк.
Захист відбудеться 21 жовтня 2005 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.05 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд. 3-23.
З дисертацією можна ознайомитись у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою:
61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий 20 вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Третяк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження визначається значимістю проблеми організації управління процесами енергозбереження і забезпеченості промислового підприємства виробничими ресурсами. У даний час в Україні спостерігається загострення дефіциту паливно-енергетичних ресурсів, підвищення цін на них, погіршення умов енергозабезпечення підприємств.
Загальні позитивні тенденції в промисловості України тим часом показують зростання виробництва саме в тих областях, що вимагають підвищеного використання зазначених ресурсів. Це, зокрема, відноситься до випуску великих турбін, роторів і іншого устаткування великих габаритів, які мають світовий рівень конкурентоспроможності. Тому стратегічне планування цих галузей і виробництва потребує удосконалення механізму державного регулювання зменшення питомої енергоємності продукції. Перш за все, на підставі удосконалення та розширення механізмів енергозбереження його активізація створила б додаткові реальні можливості для нашої країни в скороченні залежності від імпорту енергоресурсів, які мають світову тенденцію зростання, сприяла б зменшенню зовнішнього боргу, подоланню кризових явищ у економіці та збільшенню економічного потенціалу України.
Всі ці обставини і визначили вибір теми дослідження, його ціль та задачі і з’явились основою для розробки автором комплексного підходу до удосконалення організації управління процесами енергозбереження, які можуть підвищити ефективність функціонування механізмів управління енергозбереженням. Це передбачує узгодження функцій управління, організації та регулювання всієї системи енергозбереження: регіон – місто - підприємство.
Питанням розробки методології організації керування і регулювання ринкових відносин і ресурсозбереження, присвячені роботи таких відомих українських і закордонних учених-економістів, як Л. Абалкіна, В. Аракелова, Д. Бабича, І. Грабового, В. Варварського, М. Васильєва, С. Галузи, О. Ідрісова, В. Клочка, М. Ковалько, К. Макконнела, С. Покропивного, Б. Татарських, С. Шумиліна й інших.
Окремі питання управління енергозбереженням в умовах ринкової економіки досліджені в роботах Л. Антоненка, В. Білінского, С. Бугаєва, М. Вознюка, Л. Гамрат-Курека, Е. Голікова, М. Іпатова, В. Лебедєва, В. Мякоти, О. Туровця, В. Уткіна, А. Яковлєва й інших. Однак, широке коло питань залишається недостатньо дослідженим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок