Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ НА ПРОПУСКНУ ЗДАТНІСТЬ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ

ВПЛИВ ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ НА ПРОПУСКНУ ЗДАТНІСТЬ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ

Назва:
ВПЛИВ ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ НА ПРОПУСКНУ ЗДАТНІСТЬ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,67 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАГОРУЙ ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 656.13
ВПЛИВ ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ НА ПРОПУСКНУ ЗДАТНІСТЬ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ
Спеціальність 05.22.01 – транспортні системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті (м. Київ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ПОЛІЩУК Володимир Петрович
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри Транспортні системи та
маркетинг (м. Київ)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ДОЛЯ Віктор Костянтинович
Харківська національна академія міського
господарства Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри Транспортні системи і логістика
кандидат технічних наук
ПОЛОЗЕНКО Павло Миколайович
Департамент державної автомобільної
інспекції Міністерства внутрішніх справ України,
начальник управління моніторингу зв’язків
з громадськістю та засобами масової інформації
Захист відбудеться “ 14 ” грудня 2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: вул.Суворова, 1, м.Київ 01010 зал засідань (ауд.333).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “ 13 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент В.І. Каськів


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значний ріст використання легкових автомобілів у містах та інших населених пунктах призводить до підвищення попиту на паркування транспортних засобів. Існуюча дорожня й вулична мережа в багатьох місцях не призначена для існуючого дорожнього руху, але і вона повинна використовуватись для паркування транспортних засобів.
Паркування автомобілів на проїзній частині, вздовж тротуару, є самим звичайним ділом. Це створює перешкоду для громадського транспорту, автомобілів, що доставляють товар, автомобілів спеціальних служб, прибиранню вулиць, вивезення снігу тощо. Паркування транспорту на проїзній частині вулиці погіршує видимість, знижує пропускну здатність вулиці, і призводить до створення аварійних ситуацій. Надзвичайно гостро постає проблема автомобільного паркування в центральних частинах міста. Недостатня ємність автомобільних стоянок не дає можливості забезпечити нормальне транспортне обслуговування жителів.
Однією з найбільш важливих характеристик є пропускна здатність вулично-дорожньої мережі. Щорічний збиток, нанесений затримками руху транспорту економіці (робочий час водіїв, пальне, знос матеріальної частини, затримки руху пішоходів) – дуже великий. Тому існуючі науково-технічні розробки в області підвищення пропускної здатності вулично-дорожньої мережі вимагають істотної доробки чи перегляду основних підходів у їх реалізації. Підвищення технічного рівня автомобільних доріг та удосконалення організації дорожнього руху, що, насамперед, залежить від науково-обґрунтованих рішень, прийнятих як на стадії проектування, так і в процесі будівництва й експлуатації доріг.
Вищезазначене обумовлює актуальність дослідження, що спрямоване на розробку й теоретичне обґрунтування нових, більш об’єктивних підходів до рішення проблеми підвищення пропускної здатності в районах інтенсивного паркування автомобілів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до „Державної програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2003-2007 роки”, ухваленої 29.01.2003 р. Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 56-р; „Концепції сталого розвитку населених пунктів” (Постановою Верховної Ради України від 24.12.1999 № 1359-ХІV); програми „Організаційні та практичні заходи по розвитку та впровадженню новітніх технологій і технічних засобів в галузі забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні „ЛАД-ІІІ” на період 2000- 2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВПЛИВ ПАРКУВАННЯ ТРАНСПОРТУ НА ПРОПУСКНУ ЗДАТНІСТЬ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок