Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВИХРОВИХ РЕГУЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ СТРУМИННИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВИХРОВИХ РЕГУЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ СТРУМИННИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВИХРОВИХ РЕГУЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ СТРУМИННИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Сумський державний університет
Мальцев Ярослав Іванович
УДК 622.-522-525:621.22
УДОСКОНАЛЮВАННЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
ВИХРОВИХ РЕГУЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ СТРУМИННИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ
05.05.17 - гідравлічні машини та гідропневмоагрегати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Суми - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному
університеті імені Володимира Даля
(СНУ ім. В. Даля), кафедра “Гідрогазодинаміка“
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Сьомін Дмитро Олександрович,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля,
кафедра “Гідрогазодинаміка”, доцент.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Косторной Сергій Дмитрович,
Сумський державний аграрний університет, професор;
кандидат технічних наук, доцент
Андренко Павло Миколайович, Національний технічний університет “ХПІ”, кафедра “Гідропневмоавтоматика та гідропривід”,
доцент.
 
Провідна організація: Національний технічний університет України (КПІ), м. Київ.
Захист відбудеться “16” квітня 2004 р. о 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради
К55.051.03 у Сумському державному університеті за адресою: 40007, м.Суми, вул. Р.-Корсакова, 2, СумДУ.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Сумського державного університету за адресою: 40007, м. Суми, вул. Р.-Корсакова, 2.
Автореферат розісланий: “12” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Савченко Є. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з напрямків подальшого розвитку засобів і систем управління потоками суцільних середовищ є удосконалювання характеристик і розробка нових конструкцій виконавчих пристроїв, що мають високі показники надійності і довговічності. Особливо гостро питання надійності і довговічності стоїть в галузях з екстремальними умовами експлуатації – вугільної, хімічної, транспорті, енергетики, сільському господарстві та ін., де класичні пристрої з механічними регулюючими органами швидко виходять з ладу, оскільки мають рухливі тертьові частини, що зношуються. У ряді випадків ця проблема може бути вирішена за допомогою використання струминних виконавчих пристроїв, основна перевага яких – відсутність рухливих контактуючих пар у регулюючих органах і як наслідок висока надійність і довговічність. Найбільш ефективними пристроями для цілей управління потужними потоками суцільних середовищ за своїми властивостями з числа відомих струминних регулюючих органів є вихрові клапани-підсилювачі, які дозволяють регулювати потік, що проходить через них аж до повного його перекриття.
Основним недоліком пристроїв такого типу є витрата потужності в закритому стані, що характеризується параметрами запирання.
Одним із шляхів зниження параметрів запирання вихрових клапанів-підсилювачів є підвищення їхньої пропускної здатності за рахунок зниження внутрішнього опору проточних частин, що дозволяє значно розширити область застосування пристроїв такого типу. Однак, підвищення пропускної здатності клапанів-підсилювачів приводить не тільки до зниження параметрів запирання, але і до підвищення їхніх динамічних якостей, а також істотно впливає на вид робочої характеристики.
Таким чином, удосконалювання гідравлічних характеристик вихрових регулюючих органів, які становлять собою вихрові клапани-підсилювачі є актуальною задачею, рішення якої забезпечує надійність і ефективність заснованих на них пристроїв управляння і систем керування потужними потоками рідин і газів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами Дисертаційна робота виконувалася відповідно до плану науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля як частина держбюджетної теми кафедри „Гідрогазодинаміка” „Разработка, совершенствование и исследование гидравлических машин, гидравлических приводов и систем гидропневмоавтоматики для робототехнических комплексов и технологического оборудования” (БН-7-99) і держбюджетної НДР “Теория и методы анализа и моделирования газодинамических характеристик промышленных выбросов техногенно-опасных объектов ” (ГН-16-01 номер держреєстрації № 0101U003276).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВИХРОВИХ РЕГУЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ СТРУМИННИХ ВИКОНАВЧИХ ПРИСТРОЇВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок