Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТА ПАРАМЕТРІВ ГІРНИЧОПРОХІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМОВІРНІСНО-СТАТИСТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТА ПАРАМЕТРІВ ГІРНИЧОПРОХІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМОВІРНІСНО-СТАТИСТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТА ПАРАМЕТРІВ ГІРНИЧОПРОХІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМОВІРНІСНО-СТАТИСТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,61 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СМЕКАЛІН Євген Сергійович
УДК 622.26.001.7
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТА ПАРАМЕТРІВ
ГІРНИЧОПРОХІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ВИКОРИСТАННЯМ
ІМОВІРНІСНО-СТАТИСТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ
Спеціальність: 05.15.04 – "Шахтне і підземне будівництво"
Автореферат
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної геотехнології та гірничих споруд Донбаського гірничо-металургійного інституту Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ)
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
БАБІЮК Геннадій Васильович,
професор кафедри будівельної геотехнології та гірничих споруд Донбаського гірничо-металургійного інституту Міністерства освіти і науки України
(м. Алчевськ)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
ПОНОМАРЕНКО Павло Іванович,
завідувач кафедри економіки підприємства Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ);
кандидат технічних наук, доцент,
БОРЩЕВСЬКИЙ Сергій Васильович,
доцент кафедри будівництва шахт і підземних споруд Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа: Комплексний науково-дослідний і технологічно-конструкторський інститут з проблем центрального району Донбасу Міністерства палива та енергетики України, відділення технології розробки тонких крутих пластів (м. Горлівка).
Захист відбудеться 21.01.2005 року о 12 г. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.04 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (49027, Україна, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного гірничого університету (49027, Україна, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19).
Автореферат розісланий 14.12.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.В. Солодянкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних ланок вугільних шахт є комплекс робіт зі спорудження виробок, тобто гірничопрохідницькі роботи (ГПР). Саме вони, разом з охороною і підтримкою виробок, складають більшу частку в собівартості видобутого вугілля. Однак на шахтах цим роботам приділяється другорядна роль, що спричиняє зниження числа діючих очисних вибоїв. При проведенні виробок використовується застаріла техніка, що часто виходить з ладу і не може забезпечити необхідну продуктивність праці. Ефективність ГПР можна значно підвищити за рахунок їх представлення у вигляді гірничопрохідницької системи (ГПС), що дозволить обґрунтувати раціональну структуру робіт і параметри діяльності прохідницьких бригад у конкретних умовах, проектувати і реалізовувати роботи зі спорудження виробок з більш повним врахуванням внутрішніх і зовнішніх зв'язків і обмежень, у тому числі імовірнісних факторів.
Дотепер структура і параметри ГПР розглядаються ідеалізовано, без врахування втрат робочого часу з різних причин. У цьому зв'язку робота, що спрямована на розгляд ГПР як організаційно-технологічної системи з використанням імовірнісно-статистичних моделей є актуальною, бо в ній вирішується важливе науково-практичне завдання.
Дисертація виконана відповідно до плану НДР ДГМІ, які проводяться за завданням Міністерства освіти і науки України (№ ДР 0103U002534) у рамках пріоритетного напрямку розвитку науки і техніки України "Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології".
Мета роботи полягає в розробці та оптимізації багаторівневої структури гірничопрохідницьких робіт і визначенні їх параметрів з урахуванням втрат робочого часу, що дозволить підвищити продуктивність праці і швидкість спорудження виробок, а також більш глибоко обґрунтовувати планові завдання.
Ідея роботи складається в оцінюванні раціональності використання робочого часу при проведенні виробок на підставі урахування випадкових значень втрат робочого часу на різних рівнях ГПС.
Об'єктом дослідження є гірничопрохідницькі процеси, що функціонують у невизначених умовах проведення робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ ТА ПАРАМЕТРІВ ГІРНИЧОПРОХІДНИЦЬКИХ РОБІТ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМОВІРНІСНО-СТАТИСТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок