Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІЩАНІ ГРУНТИ, ВИТРАМБУВАНІ З КРУПНОУЛАМКОВИМИ ДОМІШКАМИ, ЯК ОСНОВА ФУНДАМЕНТІВ НЕГЛИБОКОГО ЗАКЛАДАННЯ В СІРІЇ

ПІЩАНІ ГРУНТИ, ВИТРАМБУВАНІ З КРУПНОУЛАМКОВИМИ ДОМІШКАМИ, ЯК ОСНОВА ФУНДАМЕНТІВ НЕГЛИБОКОГО ЗАКЛАДАННЯ В СІРІЇ

Назва:
ПІЩАНІ ГРУНТИ, ВИТРАМБУВАНІ З КРУПНОУЛАМКОВИМИ ДОМІШКАМИ, ЯК ОСНОВА ФУНДАМЕНТІВ НЕГЛИБОКОГО ЗАКЛАДАННЯ В СІРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,60 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ВАДЖИХ ХАССАН
УДК 624.131.3;624.156
ПІЩАНІ ГРУНТИ, ВИТРАМБУВАНІ З КРУПНОУЛАМКОВИМИ
ДОМІШКАМИ, ЯК ОСНОВА ФУНДАМЕНТІВ НЕГЛИБОКОГО
ЗАКЛАДАННЯ В СІРІЇ
05.23.02 – Підвалини та фундаменти
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі основ і фундаментів Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
СТЕПАНЕНКО Галина Петрівна,
Київський національний університет будівництва і
архітектури, професор кафедри основ і фундаментів
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
ЗОЦЕНКО Микола Леонідович,
Полтавський національний університет ім. Юрія
Кондратюка, завідувач кафедри нафтогазових промислів
і геотехніки
– кандидат технічних наук, доцент
ТАЛАНОВ Геннадій Павлович,
Київський університет економіки і технології
транспорту, доцент кафедри мостів і транспортних
тунелів
Провідна установа – Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій
Державного комітету України у справах будівництва,
архітектури і житлової політики, м.Київ.
Захист відбудеться 26.11.2003 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 22.10.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. Блажіс Г.Р.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ
Актуальність теми полягає в розробці нових прогресивних і економічних методів підготовки піщаних основ і переходу на фундаменти неглибокого закладання, чого можна досягнути влаштуванням надійного малостисливого шару під підошвою фундаменту. Дані дослідження показали, що таким шаром може бути ущільнена піщана підготовка із крупноуламковими домішками. Техніка підготовки основ методами ущільнення (витрамбовуванням) в Сірії розвивається поки що не так швидко, як того вимагає економіка. Причина криється в недостатності нормативного забезпечення та рекомендацій, основаних на проведених наукових дослідженнях, теоретичній базі, а також спеціалізованих організацій, гарантуючих швидкість і якість виконання робіт при умові надійного контролю за якістю ущільнення ґрунту заданої за проектом потужності і складу. Для успішного впровадження цих методів необхідні науково обґрунтовані дані про оптимальні параметри використованих домішок до піщаного ґрунту і чітко розроблених технологій влаштування зміцненої шаруватої основи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема виконувалась згідно з законом України про новітні технологічні та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі відповідно до наказу №551 від 23.11.2000 року Міністерства освіти і науки України, номер держреєстрації 01U003401.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи було:
дослідження фізико-механічних властивостей, мінералогічного і гранулометричного складу піщаних ґрунтів, поширених в Сірії, дослідження методів зміцнення піщаних основ шляхом утворення в основі фундаментів зміцнених шарів піску з крупноуламковими домішками та їх ущільнення, дослідження оптимальної будови штучно утвореної основи і оптимального складу в ущільненому шарі з крупноуламковими домішками, розробка методів розрахунку характеристик стисливості штучно утвореної шаруватої основи і розрахунку осадки фундаменту неглибокого закладання.
2
Результати досліджень дозволять впровадити в практику влаштування основ в умовах Сірії більш ефективними методами підготовки основ в піщаних ґрунтах, підвищити якість підготовки, знизити їх вартість і витрати сталі та цементу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІЩАНІ ГРУНТИ, ВИТРАМБУВАНІ З КРУПНОУЛАМКОВИМИ ДОМІШКАМИ, ЯК ОСНОВА ФУНДАМЕНТІВ НЕГЛИБОКОГО ЗАКЛАДАННЯ В СІРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок