Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ ( НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ УКРТЕЛЕКОМУ )

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ ( НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ УКРТЕЛЕКОМУ )

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ ( НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ УКРТЕЛЕКОМУ )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,34 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Ніколенко Лариса Анатоліївна
УДК 657.1: 004.424
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ
( НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ УКРТЕЛЕКОМУ )
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кузьмінський Юрій Анатолійович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
 
кандидат економічних наук, професор
Труш Володимир Євдокимович,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
кафедра обліку та аудиту, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “25” вересня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “21” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор В.Я. Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ринкових умовах господарювання процеси обміну інформацією стали однією із найважливіших ознак прогресуючого розвитку та глобалізації економіки, який справляє все більший вплив як на окремих суб’єктів господарювання, так і в цілому на економічний стан України. Наукомісткі інформаційні технології забезпечують необхідною інформацією всі сфери господарської діяльності. До них належить і телекомунікаційна галузь. Теоретичне обґрунтування регулюючих механізмів в загальній схемі управління телекомунікаційним виробництвом обумовлює необхідність розгляду основних положень по формуванню і вдосконаленню системи обліку й аналізу витрат як основи для встановлення тарифів на всі види послуг зв’язку. Така система має ґрунтуватись на використанні достовірних, об’єктивних і вичерпних даних, що дасть змогу керівникам усіх рівнів адекватно й економічно виважено оцінювати і реагувати на зміни виробничих процесів у реальному часі. Науково-технічний прогрес, зокрема стрімкий розвиток телекомунікаційного виробництва, ставить перед бухгалтерським обліком нові завдання, вирішення яких потребує суттєвої перебудови методики та організації обліку і аналізу витрат, що є основою інформаційно-аналітичного забезпечення для прийняття управлінських рішень на підприємствах зв’язку.
Загальні проблеми обліку і аналізу витрат досліджували у своїх наукових працях українські та зарубіжні вчені-економісти: Басманов І.А., Безруких П.С., Валуєв Б.І., Герасимович А.М., Івашкевич В.Б., Гуцайлюк З.В., Єфіменко В.І., Кужельний М.В., Кузьмінський А.М., Линник В.Г., Маргуліс А.Ш., Мних Є.В., Палій В.Ф., Савченко В.Я., Сопко Вас.В., Фостер Дж., Хорнгрен Ч.Т., Чумаченко М.Г., Яругова А. та ін. Питанням тарифоутворення в галузі зв’язку велику увагу приділяли: Горелик М.А., Дадеркіна С.О., Кузнєцова Л.В., Рейман Л.Д., Щуровська А.Ю. Проте поки що залишається низка невирішених питань, зокрема: відсутність науково обґрунтованих підходів до процесу розподілу витрат та формування тарифів на різні послуги телекомунікаційного зв’язку, що враховують особливості технологічних процесів телекомунікаційної галузі і обумовлюють об’єктивну необхідність розроблення й впровадження теоретичних та методичних положень по формуванню і вдосконаленню обліку витрат як основи для встановлення тарифів на всі види послуг зв’язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ ЗВ’ЯЗКУ ( НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ УКРТЕЛЕКОМУ )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок