Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМП'ЮТЕРНА ДИФЕРЕНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ НА ОСНОВІ ОДНОКОМПАРТМЕНТНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

КОМП'ЮТЕРНА ДИФЕРЕНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ НА ОСНОВІ ОДНОКОМПАРТМЕНТНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

Назва:
КОМП'ЮТЕРНА ДИФЕРЕНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ НА ОСНОВІ ОДНОКОМПАРТМЕНТНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
ЖЕМЧУЖКІНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 57.007/.001.57
КОМП'ЮТЕРНА ДИФЕРЕНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ НА ОСНОВІ ОДНОКОМПАРТМЕНТНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ
Спеціальність 05.11.17 – медичні прилади та системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
Бих Анатолій Іванович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
завідувач кафедри біомедичних електронних
пристроїв та систем
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Піротті Євген Леонідович,
Харківський національний технічний університет „ХПІ”,
професор кафедри вищої математики;
кандидат технічних наук, доцент
Мельник Олександр Степанович,
Національний технічний університет України „КПІ” (м. Київ),
доц. кафедри фізичної та біомедичної електроніки
Провідна установа: Національний університет „Львівська
політехніка” (м. Львів), кафедра електронних
засобів інформаційно-комп’ютерних технологій
Захист відбудеться “26” листопада 2002р. о 14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.052.05 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “25” жовтня 2002р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Мустецов М.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цукровий діабет – розповсюджене важке ендокринне захворювання, небезпечне не тільки саме по собі, але й пізніми судинними ускладненнями. Серед усіх захворювань він займає одне з перших місць по поширеності. Цукровий діабет є не тільки медичною, але і серйозною соціальною проблемою. Дослідження американських вчених показали, що в 1992 році в США було зареєстровано більш 1 мільйона госпіталізацій, пов'язаних із цукровим діабетом, причому загальні витрати на медико-санітарну допомогу тільки хворим цукровим діабетом I типу склали $105,2 млрд., а середні витрати на одного хворого цукровим діабетом ($9493) перевищували в 3 рази відповідну цифру для інших хворих ($2604). Хворі цукровим діабетом у два рази частіше передчасно ідуть на пенсію і мають у два рази більше днів госпіталізації. При цьому витрати на лікування ускладнень цукрового діабету превалюють у загальній вартості лікування.
Цукровий діабет є актуальною проблемою і для України, де поширеність цього захворювання за останні десять років зросла в півтора рази, а загальне число зареєстрованих хворих перевищує один мільйон, причому, як показує практика, на кожний зареєстрований випадок доводиться 2-3 невиявлених захворювання. За матеріалами міжрайонних експертних комісій в Україні близько 70осіб, що страждають цукровим діабетом, складають люди працездатного віку (30-60 років), з яких більш 60є інваліди I і II груп.
Канонічним тестом для діагностики цукрового діабету є пероральний тест толерантності до глюкози. У випадку порушень функції всмоктування глюкози в кишковому тракті пацієнта застосовують більш складний внутрішньовенний тест. Ці тести дозволяють лише грубу діагностику з точністю до трьох класів станів: норма, явний цукровий діабет і проміжний між ними стан – порушення толерантності до глюкози. Окремі глікемічні значення тестів всередині класу порушеної толерантності до глюкози виявилися діагностично незначущими. Тому зараз обмежуються лише статистичними прогнозами по нормалізації чи переходу в цукровий діабет порушень толерантності до глюкози.
На відміну від порушення толерантності до глюкози цукровий діабет – невиліковне захворювання в повному розумінні слова. Він допускає лише компенсацію пероральними глюкозознижуючими препаратами або ін'єкціями інсуліну.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОМП'ЮТЕРНА ДИФЕРЕНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ НА ОСНОВІ ОДНОКОМПАРТМЕНТНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок