Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ВИХРОВИХ АПАРАТІВ ПРИ ЗНЕПИЛЕННІ ГАЗІВ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИХ ВИРОБНИЦТВ

УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ВИХРОВИХ АПАРАТІВ ПРИ ЗНЕПИЛЕННІ ГАЗІВ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИХ ВИРОБНИЦТВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ВИХРОВИХ АПАРАТІВ ПРИ ЗНЕПИЛЕННІ ГАЗІВ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИХ ВИРОБНИЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,20 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Євса Людмила Михайлівна
УДК 621.928.9:664.97.047:637.143
УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ВИХРОВИХ АПАРАТІВ
ПРИ ЗНЕПИЛЕННІ ГАЗІВ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИХ ВИРОБНИЦТВ
Спеціальність 05. 18. 12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гладушняк Олександр Карпович, Одеська
національна академія харчових технологій,
кафедра технологічного обладнання харчових виробництв, завідувач кафедри
кандидат технічних наук
Буров Олексій Олександрович, Одеський
національний політехнічний університет,
науково-виробнича лабораторія
“Чисте повітря”, завідувач лабораторії
 
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики Національної
академії наук України (м. Київ)
Захист відбудеться 06 липня 2006 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 при Одеській національній академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса-39, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса-39, вул. Канатна, 112.
Автореферат розіслано 03 червня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор К.Г. Іоргачова
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво сухих молочних продуктів, як і вся харчова промисловість, постійно розвивається та вдосконалюється. Технологічний процес сушіння молока пов’язаний з утворенням пилу в газах, що відходять, та прямими втратами готової продукції. Аналіз стану існуючих установок знепилення показує, що вони є морально та фізично застарілими, не забезпечують достатню ефективність відокремлення, підлягають постійному чищенню, мають високий гідравлічний опір. Недостатня ефективність діючих установок знепилення газів спричиняє втрату значної кількості готової продукції, забруднення навколишнього середовища та робочих приміщень викидами пилу органічного походження.
Під час виробництва сухого молока втрати готового продукту коливаються в межах 1,5- 4,5 кг/годину або від 1,5 до 10 і більше т/рік та потребують розробки заходів і обладнання по їх зменшенню.
Перспективним напрямком розв'язання цієї проблеми є відцентрові апарати із закрученими потоками. При цьому вихрові апарати мають кращі техніко-економічні показники та є найбільш ефективними серед існуючого обладнання відцентрового типу, уловлений готовий продукт повертається безпосередньо у виробництво. Але спроба застосувати вихрові апарати для знепилення газів в умовах харчових виробництв стикається з проблемою вибору конструктивно-режимних параметрів та методів розрахунку таких пиловловлювачів. Бракує наукового обґрунтування конструкції, вихідних даних щодо властивостей сухого молока для розрахунків знепилюючого обладнання.
Актуальність теми полягає в удосконаленні роботи вихрових апаратів за рахунок теоретичного і експериментального обґрунтування режимів роботи під час знепилення газів молочноконсервних виробництв та необхідності заміни застарілого обладнання знепилення газів на молочноконсервних виробництвах вихровими пиловловлювачами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планом аспірантури та договірною роботою НДЧ Запорізької державної інженерної академії з ВАТ “Молочанський молочноконсервний комбінат” № 9-1/2001 “Дослідження та визначення параметрів відходящих газів від сушильної установки ЦАН-300, дослідження способів очищення газів при виробництві сухого молока” (держреєстрація № 0102U002866). Особиста участь автора полягала в організації та відборі проб викидів, обробці та узагальненні дослідних даних.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є створення перспективних методів розрахунку та обґрунтування конструктивно-режимних параметрів вихрових пиловловлювачів, підвищення ефективності знепилення газів і додаткове повернення готового продукту на молочноконсервних виробництвах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ВИХРОВИХ АПАРАТІВ ПРИ ЗНЕПИЛЕННІ ГАЗІВ МОЛОЧНОКОНСЕРВНИХ ВИРОБНИЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок