Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФАРМАКОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ НОВОГО РОСЛИННОГО ПРЕПАРАТУ – СУПОЗИТОРІЇВ ФЛАГІНАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТІВ

ФАРМАКОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ НОВОГО РОСЛИННОГО ПРЕПАРАТУ – СУПОЗИТОРІЇВ ФЛАГІНАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТІВ

Назва:
ФАРМАКОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ НОВОГО РОСЛИННОГО ПРЕПАРАТУ – СУПОЗИТОРІЇВ ФЛАГІНАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,63 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
МАЛЕК ФУАД ЕЗЗЕДДІН
УДК: 615.454.2:616.65-008.6:582.824
ФАРМАКОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ НОВОГО РОСЛИННОГО
ПРЕПАРАТУ – СУПОЗИТОРІЇВ ФЛАГІНАТ
ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТІВ
14.03.05 - фармакологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2006
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фармакології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоровя України, м. Харків
Науковий керівник: | доктор медичних наук, професор
Риженко Ірина Михайлівна,
Національний фармацевтичний універ-ситет,
МОЗ України, м. Харків,
професор кафедри фармакології
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор
Дев’яткіна Тетяна Олексіївна,
Вищий державний навчальний заклад України “Українська медична стоматологічна академія”
МОЗ України, м. Полтава, професор кафедри експери-ментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією
кандидат біологічних наук, старший
науковий співро-бітник
Бомко Тетяна Василівна
ДП “Державний науковий центр лікарських засобів”,
м. Харків, старший науковий співробітник лабораторії біохімічної фармакології
Провідна установа: | Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра фармакології з медичною рецептурою
Захист дисертації відбудеться “27” жовтня2006 р. о 1200______ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою м. Харків, 61002, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного фармацевтичного університету м. Харків 61168, вул. Блюхера, 4.
Автореферат розісланий “22” вересня2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д. біол. н., проф. Л.М. Малоштан
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Найбільш складною і поки ще далекою від вирі-шення є проблема раціональної терапії хронічного простатиту (ХП). Це захворювання на цей час залишається однією із центральних медико-соціальних проблем, яка обумовлена кількома аспектами: поліетіологічністю і багатофакторністю пато-генезу ХП, різноманітністю клінічної картини, схиль-ністю до затяжного і реци-дивуючого протікання, частими ускладненнями (Попов С.В., Мазо Е.Б., 2002; Горпинченко И.И., Гурженко Ю.Н., 2004; Россихин В.В. и др., 2004; Степа-ненко В.І., Літус О.І., 2005; Kohn I.J., Kaplan S.A., 1999).
За даними епідеміологічних досліджень на ХП страждає 35-58% чолові-ків, із них більше 50% це хворі у віці 20-40 років, до 60 років захворюваність складає 85%. В Україні кожному третьому чоловікові середнього віку встанов-лено діагноз простатит (Стусь В.П., 1996; Крупин В.Н., 2000; Сегал А.С., 2002).
ХП зустрічається переважно у чоловіків дітородного віку, що значно під-вищує значимість даного питання, оскільки при захворюванні знижується сек-суальна функція хворих, що призводить до порушення фертиль-ності, зни-ження репродуктивного здоров’я і погіршення демографічних показ-ників. Сек-суальна дисфункція ускладнюється тяжким психоемоційним станом пацієн-тів і не-га-тивно впливає на якість життя (Вакина Т.Н. и др., 2003; Карпу-хин И.В. и др., 2003; Кобяков С.К. та ін., 2003; Бабелюк В.Е., 2005; Calhoum E. A. et al., 2004).
Не зважаючи на застосування різних способів лікування, у тому числі і багаточисельних комбінованих схем з використанням лікарських препаратів різних фармакологічних груп, складність етіопатогенезу ХП призводить до того, що ефективність терапії, яка проводиться, досягається не більше, ніж у 60% випадків, а також досить часто ускладнюється побічними ефек-тами і має ряд протипоказань. У звязку з цим, пошук і створення нових простатопротек-торних препаратів з комплексною фармакологічною дією, здатних одночасно впливати на різні ланки патологічного процесу і не проявляти негативного впливу при тривалому прийомі, є надзвичайно важливим та актуальним.
Виходячи з цього, пріоритетними є фітопрепарати, комплекси біологічно активних речовин (БАР) яких забезпечують виражену терапевтичну ефектив-ність, бага-тогранність фармако-динаміки, широкий діапазон терапевтичної дії, високу біодо-ступність, фізіологічну “м’яку” корекцію порушених функцій і безпечність (Літвінець Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФАРМАКОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ НОВОГО РОСЛИННОГО ПРЕПАРАТУ – СУПОЗИТОРІЇВ ФЛАГІНАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок