Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ НА РИНКУ СКЛАДНО-ТЕХНІЧНИХ ТОВАРІВ

МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ НА РИНКУ СКЛАДНО-ТЕХНІЧНИХ ТОВАРІВ

Назва:
МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ НА РИНКУ СКЛАДНО-ТЕХНІЧНИХ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ
І ТОРГІВЛІ ІМ. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ТКАЧЕНКО Ганна Анатоліївна
УДК 658.8: 338.46:64.06
МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ НА РИНКУ
СКЛАДНО-ТЕХНІЧНИХ ТОВАРІВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Лойко Дмитро Петрович,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри товарознавства, митної справи і
експертизи непродовольчих товарів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Оніщенко Володимир Пилипович,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
завідувач кафедри менеджменту і маркетингу (м.Київ)
кандидат економічних наук, доцент
Жукова Наталія Леонідівна,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, доцент
кафедри маркетингу і комерційної справи.
Провідна установа: Таврійський національний університет
ім. Вернадського (м. Сімферополь), кафедра
менеджменту і маркетингу.
Захист дисертації відбудеться 24 січня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка , 30.
Автореферат розіслано 24 грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова концепція управління націлює діяльність підприємств на задоволення безліч потреб багатьох мільйонів споживачів та забезпечує комплексне вирішення проблем виробництва і споживання, найкращу координацію діяльності всіх економічних суб'єктів, високу результативність та ефективність використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів. Основним інструментом вирішення перерахованих вище завдань є маркетинг, який в сучасних умовах зростання турбулентності зовнішнього середовища набуває важливого значення. Світові тенденції свідчать про те, що доля послуг в загальному обсязі ринку постійно зростатиме. Що стосується України, то вона суттєво відстає в розвитку цього сектору економіки, що посилює актуальність обраної теми дослідження. Відставання у сфері послуг значною мірою зумовлено тим, що на підприємствах фактично відсутні методики впровадження і застосування маркетингу в сфері послуг. Крім того, підприємства не усвідомлюють, що ринок товарів швидкими темпами переростає в ринок послуг.
Проблемами становлення теорії і практики маркетингу послуг займається багато зарубіжних вчених-економістів, такі як: Андрєєв І., Бітнер М., Бугаков В., Гренроос К., Ейгліє П., Котлер Ф., Лангеард Е., Маркова В., Ратмел Д., Шостак Л. та ін. Серед вчених-економістів, які працюють в галузі маркетингу послуг в Україні можна виділити: Бритченка Г., Войчака А., Іщенка О., Жукову Н., Майдебуру Е., Оніщенка В., Ткаченко Л. та ін.
Таким чином, оскільки вітчизняний досвід застосування маркетингу послуг недостатній і, як правило, використовуються зарубіжні методики, які не адаптовані до особливостей України і не враховують національні аспекти формування ринку послуг, то виникла необхідність в проведенні досліджень в цьому напрямку, що і визначає актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана відповідно до комплексного плану науково-дослідних робіт Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, а саме: держбюджетна тема “Управління якістю на стадіях обігу та експлуатації” (у межах якої автором досліджено “Стан і перспективи ринку електропобутових товарів в Україні”), госпдоговірна тема “Удосконалювання системи маркетингу послуг у ПП Кандуба “Ремонт складної-побутової техніки” (№ державної реєстрації 0105U002838, автором розроблено методичні рекомендації щодо впровадження маркетингу послуг на підприємстві).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ ПОСЛУГ НА РИНКУ СКЛАДНО-ТЕХНІЧНИХ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок