Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ xDSL ТЕХНОЛОГІЇ НА МЕРЕЖІ АБОНЕНТСЬКОГО ДОСТУПУ

ЕФЕКТИВНІСТЬ xDSL ТЕХНОЛОГІЇ НА МЕРЕЖІ АБОНЕНТСЬКОГО ДОСТУПУ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ xDSL ТЕХНОЛОГІЇ НА МЕРЕЖІ АБОНЕНТСЬКОГО ДОСТУПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,62 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Третий раздел посвящен детальному анализу основных физических прин
-ципов достоинства устройств тактовой синхронизации регенера


ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
АММАР АЛЬ-ХАЛЄД
(Сірійська Арабська Республіка – Сірія)
УДК 621.391.:621.396.43
ЕФЕКТИВНІСТЬ xDSL ТЕХНОЛОГІЇ
НА МЕРЕЖІ АБОНЕНТСЬКОГО ДОСТУПУ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв'язку
ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв'язку України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Павличенко Юрій Агафонович,
Одеська національна академія зв'язку
ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв'язку України, завідувач кафедри телекомунікаційних систем
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Філіпський Юрій Костянтинович,
Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри радіоелектро-ніки та пристроїв,
кандидат технічних наук, доцент
Бондаренко Олег Володимирович,
Одеська національна академія зв'язку
ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв'язку України, завідувач кафедри волоконно-оптичних ліній зв’язку
Провідна установа – |
Одеська національна морська академія Міністерства освіти і науки України
(м. Одеса).
Захист відбудеться 20 квітня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий 20 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент А.Г. Ложковський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Однією з найважливіших проблем телекомунікаційних систем передачі республіки Сірія і в Україні є впровадження цифрового абонентського доступу до мережних послуг. Актуальність цієї проблеми в першу чергу визначається майбутнім розвитком мережі Інтернет, доступ до якої вимагає різкого збільшення ефективності і пропускної здатності систем абонентського доступу – модемів xDSL. Основним засобом мережі доступу, незважаючи на появу нових найсучасніших волоконно-оптичних і безпроводових методів абонентського доступу, залишаються традиційні мідні двопроводові абонентські лінії багатопарних кабелів телефонної мережі загального користування (ТМЗК). Тому в даний час і в доступному для огляду майбутньому стратегічним напрямком підвищення ефективності мережі ТМЗК буде залишатися сімейство модемів xDSL (х-версії технологій абонентського доступу; DSL – Digital Subscriber Line (Loop) – цифрова абонентська лінія). Ці модеми забезпечують симетричну дуплексну передачу зустрічних цифрових потоків по двопроводовій мережі абонентського доступу і становлять найбільший інтерес для провайдерів телекомунікаційних послуг, виробників устаткування і користувачів корпоративного і приватних секторів. Практична апробація xDSL-модемів підтверджує те, що існуюча мережа мідних кабелів зв'язку ще довго залишиться тією основою, на якій будується вся телекомунікаційна інфраструктура.
Рішення задач, поставлених перед галуззю зв'язку і спрямованих на підвищення ефективності телефонної мережі загального користування, її пропускної здатності багато в чому залежить не тільки від модемів у цілому, але і від поліпшення показників якості окремих (локальних) пристроїв модемів xDSL симетричного й асиметричного абонентського доступу. Проблема абонентського доступу є однією з найважливіших проблем телекомунікаційних систем передачі.
Для підвищення ефективності телефонної мережі загального користування в дисертаційній роботі досліджені цифрові лінійні сигнали модемів xDSL на основі аналізу: архітектури направляючих систем; електричних параметрів багатопарних кабелів телефонної мережі загального користування; класифікації основних технологій xDSL симетричного й асиметричного цифрового абонентського доступу з робочою смугою частот до 1,1 МГц; технологій кодування і вимог до цифрових лінійних сигналів (ЦЛС), найбільш перспективних у практичній реалізації; дослідження залежності довжини регенераційної ділянки для модемів xDSL симетричного доступу в залежності від швидкості передачі і типу направляючих систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ xDSL ТЕХНОЛОГІЇ НА МЕРЕЖІ АБОНЕНТСЬКОГО ДОСТУПУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок