Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО-ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ АДЕНОМІОЗУ МАТКИ

КЛІНІКО-ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ АДЕНОМІОЗУ МАТКИ

Назва:
КЛІНІКО-ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ АДЕНОМІОЗУ МАТКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство охорони здоров'я України
Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова
КОЗИЦЬКА
Ірина Юріївна
УДК: 618.146Ї002Ї085.357Ї071Ї091.8
КЛІНІКО-ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ОПТИМІЗАЦІЇ
ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ АДЕНОМІОЗУ МАТКИ
14.01.01 Ї акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця Ї 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному медичному університеті ім. Данила Галицького, МОЗ України.
Науковий керівник – доктор медичних наук, доцент
Пирогова Віра Іванівна
завідувач кафедри акушерства та гінекології
факультету післядипломної освіти лікарів та
провізорів Львівського державного медичного
університету ім. Данила Галицького
Офіційні опоненти: Ї доктор медичних наук. професор
Мазорчук Борис Федорович
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Вінницького державного медичного університету
ім.М.І.Пирогова МОЗ України
Ї доктор медичних наук, професор
Венцківський Борис Михайлович
Головний акушер-гінеколог МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Національного медичного університету
ім.О.О.Богомольця МОЗ України (м.Київ)
Провідна установа Ї Інститут педіатрії, акушерства та гінекології
АМН України, відділення ендокринної
гінекології (м.Київ)
Захист відбудеться "_27_"березня_ 2001 р. о_12_ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.600.01 у Вінницькому державному медичному університеті ім. М.І.Пирогова МОЗ України (21018, Вінниця, вул. Пирогова, 56)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова (21018, Вінниця, вул. Пирогова, 56)
Автореферат розіслано "_21_"лютого_2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.м.н., доцент Покидько М.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ендометріоз належить до соціально значимих проблем сучасної медицини і займає одне з провідних місць в структурі гінекологічної захворюваності.
Внутрішній ендометріоз (аденоміоз) матки зустрічається з частотою від 7 до 53 % (Железнов Б.И., 1985; Баскаков В.П., 1990; Стрижаков А.Н., Давыдов А.И., 1996; Адамян Л.В., Кулаков В.И., 1998; Barbieri R.Z., 1990; Kennedy S.H., Mardon H.G., Barlow D.H., 1995 та інші) як у репродуктивному періоді, так і в періоді пери- та постменопаузи (Казаков Б.А. и соавт., 1998). Зростаюче медико-соціальне значення проблеми внутрішнього ендометріозу визначається не тільки його поширеністю, але й прогресуючим перебігом, впливом на репродуктивне здоровўя та якість життя жінок, нерідко пізньою діагностикою, що призводить до проведення обўємних оперативних втручань (Ищенко А.И., 1993, Є.В.Коханевич, 1998; Носенко О.М.,1999)
Незважаючи на значну кількість досліджень, присвячених різним аспектам генітального ендометріозу, до цього часу залишаються нез'ясованими та дискусійними не тільки багато аспектів етіології та патогенезу аденоміозу матки, але й особливостей клінічної картини в залежності від форми та стадії захворювання, інформативності методів діагностики, ефективності різних методів лікування тощо. В останні роки все частіше “внутрішній ендометріоз матки” розглядається як захворювання з особливою етіологією, клінікою, при якому діагностика, прогноз, профілактика, методи лікування мають суттєві особливості. Незважаючи на появу і впровадження в практику лікування ендометріозу різноманітних гормональних препаратів (гестагенів, антигонадотропінів, агоністів гонадотропін-рилізинг-гормонів), найбільш широко уживаними та доступними з огляду на соціально-економічний стан більшості пацієнтів залишаються прогестагени (Thomas T.J., Metter L., 1991; Luciano et al..,1988; Lindsay D.C., 1995; Shaw R.W.,1991).
При наявності значної кількості досліджень, які присвячені різним аспектам лікування внутрішнього ендометріозу матки, залишаються нез'ясованими питання порівняльної оцінки ефективності різних гестагенів в комплексному лікуванні аденоміозу, впливу їх на загальний стан хворих, динаміку гормональних змін, стан ендометріоїдних гетеротопій (Адамян Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КЛІНІКО-ПАТОМОРФОЛОГІЧНІ КРИТЕРІЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ГОРМОНАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ АДЕНОМІОЗУ МАТКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок