Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ВИХОВАННЯ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ

НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ВИХОВАННЯ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ

Назва:
НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ВИХОВАННЯ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ПОПОВИЧ Олександр Іванович
УДК: 37.355(477)”06”
НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ВИХОВАННЯ
ТА ЇЇ РОЗВИТОК У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національній академії оборони України,
Міністерство оборони України.
Науковий керівник: |
кандидат історичних наук, доцент
Безбах Віктор Григорович, Національна академія оборони України, начальник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил).
Офіційні опоненти: | доктор історичних наук, професор
Карпенко Микола Федорович, Національна академія оборони України, професор кафедри історії;
кандидат історичних наук,
Карпов Віктор Васильович, Центральний музей Збройних Сил України, начальник Центрального музею Збройних Сил України.
Провідна установа: | Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра історії держави та права, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться 4 липня 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.709.04 при Національній академії оборони України, Повітрофлотський проспект, 28, м. Київ-49, 03049.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії оборони України, Повітрофлотський проспект, 28 м. Київ-49, 03049.
Автореферат розісланий 2 червня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук В. М. Грицюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У сучасних умовах розвитку воєнної організації держави важливого значення набуває висвітлення історії розвитку системи військового виховання в Україні, узагальнення й аналізу досвіду формування її структурних компонентів на фоні глибоких змін у соціально-політичній та економічній обстановці суспільства.
Історія розвитку національної системи військового виховання сягає в далеку давнину. Існує значна кількість наукових робіт, у яких розглядається проблематика військового виховання. Разом із тим дослідження безпосередньо історії розвитку національної системи військового виховання в роки незалежності України 1991 –2006 рр. ще не проводилось.
Актуальність теми визначається необхідністю врахування уроків історії на етапі пошуку шляхів ефективного вирішення завдань удосконалення національної системи військового виховання в умовах реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006 – роки, а також недостатнім рівнем висвітлення в наукових працях сучасних істориків, що і зумовило напрям наукового пошуку автора.
Науковий аналіз організаційно-управлінських рішень, які були прийняті органами державного і військового управління за п’ятнадцять років незалежності України, дозволяє виявити як позитивний, так і негативний досвід розвитку системи військового виховання в державі.
Вивчення науковцями й представниками органів державного і військового управління історичного досвіду організації військового виховання в Україні сприятиме розширенню їх знань, світогляду, розвитку творчого мислення, усвідомленню сутності історичних явищ, процесів і тенденцій, виявленню характерного й особливого в процесі розвитку й становлення національної системи військового виховання.
Таким чином, сутність наукового завдання дослідження полягає у визначенні історичних умов, засад, ролі, місця, характерних рис, особливостей розвитку національної системи військового виховання в Україні і розробці рекомендацій щодо використання дослідженого досвіду у практиці.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до планів наукової і науково-технічної діяльності Генерального штабу ЗС України (ГШ ЗСУ), Національної академії оборони України, Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗС України. Це знайшло своє відображення в участі дисертанта у ряді науково-дослідних робіт (НДР) і проведенні дисертаційного дослідження в їх межах. Особисто автором були відпрацьовані: в ході участі у НДР, яка виконувалась на замовлення ГШ ЗСУ з розроблення науково-методичної основи морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) (шифр “Концепція” № U000227) – „Методика організації взаємодії в інтересах морально-психологічного забезпечення бойових дій”; в ході участі у НДР, яка виконувалась на замовлення Головного управління виховної роботи Міністерства оборони України, щодо розроблення методики військово-патріотичного виховання особового складу ЗС України в період переходу до комплектування військовослужбовцями за контрактом (шифр “Патріот” № U000226) – „Методика військово-патріотичного виховання в процесі основних видів військової діяльності: оперативної, бойової та гуманітарної підготовки”; в ході участі у НДР „Військово-патріотичне виховання особового складу Збройних Сил України”(шифр „Військово-патріотичне виховання”), яка виконується на замовлення Головного управління з гуманітарних питань ЗС України – „Особливості проведення військово-патріотичного виховання особового складу в бойовій обстановці ”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОГО ВИХОВАННЯ ТА ЇЇ РОЗВИТОК У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок