Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення технології нерегулярних промислових вантажопотоків з використанням методів віртуального підприємства

Удосконалення технології нерегулярних промислових вантажопотоків з використанням методів віртуального підприємства

Назва:
Удосконалення технології нерегулярних промислових вантажопотоків з використанням методів віртуального підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
КІркІн Олександр Павлович
УДК 656.073.33:004 (043.3)
Удосконалення технології нерегулярних промислових вантажопотоків з використанням методів віртуального підприємства
Спеціальність 05.22.12 – Промисловий транспорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Губенко Володимир Костянтинович, Приазовський державний технічний університет, зав. кафедри "Технології міжнародних перевезень і логістики"
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рамазанов Султанахмед Курбанович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, зав. кафедри "Економічна кібернетика"
кандидат технічних наук, доцент Кузькін Олексій Феліксович, Запорізький національний технічний університет, доцент кафедри “Транспортні технології”
Захист відбудеться “ 15 ” листопада 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “ 15 ” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осенін Ю.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. В умовах розширення сфери індивідуальних послуг і дії законів ринку, все частіше у промислових підприємств виникає потреба в ефективній реалізації зовнішніх нерегулярних перевезень, що характеризуються ситуаційністю і прийняттям обмежених за часом рішень з використанням їх відомчого транспорту. Це вимагає адекватних методів планування, організації і реалізації транспортних технологій, здатних знизити витрати ресурсів у логістичному ланцюгу доставки промислових вантажів споживачу і трудомісткість її побудови в умовах нечіткості і невизначеності зовнішнього середовища. "Концепція розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період та до 2020 року" Міністерства транспорту України одними з основних напрямків підвищення попиту на транспортні послуги й ефективності функціонування виробничої сфери країни визначає: удосконалення транспортних технологій, серед яких чимала частина нерегулярних потоків; узгодження роботи транспорту з виробничими і складськими технологіями; підвищення інформатизації й інформаційної взаємодії транспортних процесів. Удосконалювання на цій основі технології нерегулярних промислових потоків дозволить скоротити витрати на транспортні операції в собівартості продукції.
Актуальність дисертаційної роботи полягає в розвитку нового підходу до побудови технології зовнішніх, нерегулярних вантажопотоків промпідприємств, з використанням методів віртуального підприємства. Такий підхід, за рахунок використання глобальних інформаційних ресурсів, забезпечує можливість транспортних процесів швидко створюватися, адаптуючись при цьому до впливів зовнішнього середовища, дешево і безболісно ліквідуватися після виконання замовлення, дозволяє оптимізувати логістичні витрати на впровадження й експлуатацію систем керування транспортними потоками, підвищити погодженість роботи ланок транспортної системи й ефективність використання промислового транспорту при реалізації зовнішніх транспортних процесів промпідприємств.
Існуючі моделі побудови оптимальної технології зовнішніх промислових вантажопотоків з визначенням параметрів транспортних процесів не відповідають сучасному простору вимог оперативності і гнучкості надання послуг. Традиційні методи не пристосовані для швидкого і системного створення структури і технології нерегулярних транспортних потоків і процесів. Імітаційні моделі дискретних транспортних систем, з причини стохастичності транспортних потоків, як і імовірнісні імітаційні моделі не дають повного опису керуючих впливів і формування транспортного потоку для єдиного логістичного ланцюга.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Удосконалення технології нерегулярних промислових вантажопотоків з використанням методів віртуального підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок