Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОВИМІРНІ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ КЛИНОВИХ СИСТЕМ ІЗ ТОНКИМИ, РАДІАЛЬНО РОЗТАШОВАНИМИ ДЕФЕКТАМИ

ДВОВИМІРНІ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ КЛИНОВИХ СИСТЕМ ІЗ ТОНКИМИ, РАДІАЛЬНО РОЗТАШОВАНИМИ ДЕФЕКТАМИ

Назва:
ДВОВИМІРНІ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ КЛИНОВИХ СИСТЕМ ІЗ ТОНКИМИ, РАДІАЛЬНО РОЗТАШОВАНИМИ ДЕФЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,02 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ
ім. Я.С. ПІДСТРИГАЧА
МАХОРКІН
Микола Ігорович
УДК 539.3
ДВОВИМІРНІ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ КЛИНОВИХ СИСТЕМ
ІЗ ТОНКИМИ, РАДІАЛЬНО РОЗТАШОВАНИМИ ДЕФЕКТАМИ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України та у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор фізико-математичних наук, професор
Сулим Георгій Теодорович
Львівський національний університет імені Івана Франка МОН України,
завідувач кафедри механіки; |
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Саврук Михайло Петрович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, завідувач відділу
механіки композиційних матеріалів;
доктор фізико-математичних наук, доцент
Острик Володимир Іванович,
Інститут прикладної фізики НАН України, м. Суми, провідний науковий співробітник. |
Захист відбудеться " 2 " листопада 2007 року о  15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-Б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-Б.
Автореферат розіслано “ 28 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор фізико-математичних наук |
О.В. Максимук | ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку науки і техніки необхідність зменшення матеріаломісткості елементів конструкцій машин і приладів, що працюють за умов різного роду інтенсивних навантажень, забезпечення їх міцності, надійності та довговічності є актуальною і важливою. Прогресивні підходи вирішення цієї проблеми шляхом використання композитних, градієнтних і наноструктурних матеріалів, потребує ефективних методів визначення та дослідження напружено-деформованого стану в околі поверхонь спряження матеріалів, оскільки він, великою мірою, характеризує ресурс працездатності виробів із перспективних і традиційних матеріалів, може істотно впливати на перебіг різних фізико-хімічних процесів і тим самим впливати на міцність як матеріалу так і конструкції в цілому.
Методів дослідження пружної поведінки об’єктів неоднорідної та куcково-одно--рідної структури за різного роду навантажень, розвитку основ механіки композитних матеріалів і розрахунку напружено-деформованого стану й міцності елементів конструкцій стосуються роботи С.А. Абарцумяна, В.В. Болотіна, Т.В. Бурчу-ладзе, Я.М. Григоренка, О.М. Гузя, Ю.М. Коляно, Г.Б. Колчина, В.А. Кривеня, В.Д. Кубенка, В.Д. Купрадзе, В.О. Лома-кіна, А.О. Лєбедєва, М.А. Мартиненка, Б.К. Михайлова, М.І. Мусхелішвілі, Ю.М. Неміша, М.В. Новикова, Ю.М. Новічко-ва, Я.С. Підстригача, В.П. Силованюка, В.С. Саркисяна, М.М. Стадника, Л.П. Хорошуна, М.О. Шульги, П.В. Яснія, та багатьох інших.
Аналіз літературних даних свідчить, що осередками руйнування елементів конструкцій, як правило, є околи кінців включень, тріщин та нерегулярних точок (точки ліній зламу межі поділу матеріалів або виходу на цю межу дефектів типу тріщин і тонких чужорідних включень, точки сходження декількох матеріалів і т. ін.). Дослідження напружено-деформованого стану в таких околах та огляд результатів отриманих у цьому напрямку подано в роботах А.Г. Акопяна, М.А. Задояна, В.М. Александрова, О.Є. Андрейківа, Л.Т. Бережницького, В.В. Божидарніка, Е.І. Григолюка, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДВОВИМІРНІ ЗАДАЧІ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ ДЛЯ КЛИНОВИХ СИСТЕМ ІЗ ТОНКИМИ, РАДІАЛЬНО РОЗТАШОВАНИМИ ДЕФЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок