Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОБЛЕМИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

ПРОБЛЕМИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Назва:
ПРОБЛЕМИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,15 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
НОСІК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК: 347. 235
ПРОБЛЕМИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Спеціальність: 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора юридичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі трудового, земельного та екологічного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий консультант:
доктор юридичних наук, професор, академік АПрН України Андрейцев Володимир Іванович, завідувач кафедри трудового, земельного та екологічного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти
доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік Академії правових наук України Семчик Віталій Іванович, завідувач відділу проблем аграрного, земельного та екологічного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (м. Київ)
доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України Погрібний Олексій Олексійович, перший проректор з навчальної та методико-юридичної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків)
доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України Гетьман Анатолій Павлович, проректор Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків)
Провідна установа – Львівський національний університет ім. І.Франка
Захист відбудеться 14 березня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.06 при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 253).
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к.12).
Автореферат розісланий 12 лютого 2007 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
доктор юридичних наук, професор Т.В. Боднар
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми роботи зумовлена сучасними об’єктивними і суб’єктивними соціальними, економічними, демографічними, екологічними, державно-правовими явищами у суспільному житті Українського народу, організаційно-правовими проблемами реформування відносин власності на землю і утвердження нового земельного ладу, який би забезпечував для України прогресивний соціально-економічний розвиток, національну продовольчу і екологічну безпеку, законність і правопорядок у земельних відносинах на основі конституційних засад права власності на землю Українського народу.
Проголошене у перших законах незалежної України і закріплене у Конституції України право власності Українського народу на землю не знайшло свого адекватного вираження у земельному законодавстві і подальшого розвитку у правовій системі України.
Сучасна земельно-еколого-правова доктрина потребує проведення системного і комплексного дослідження методологічних, теоретичних проблем та конституційних засад здійснення права власності на землю Українського народу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з науково-дослідними темами, що виконувалися на юридичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка: “Дослідження державно-правового механізму забезпечення аграрної, земельної реформи і одержання екологічно безпечної сільськогосподарської продукції” № 97116 (№ державної реєстрації 0197U003329); “Правові аспекти забезпечення екологічної безпеки в Україні” № 554; “Формування механізму реалізації та захисту прав і свобод громадян України” (номер теми 01-БФ-042-01; номер державної реєстрації 019 U007725) і має безпосередній зв’язок з науковими державними програмами. Проведене дисертаційне дослідження тематично відповідає спеціальності 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право.
В рамках виконання цих науково-дослідних робіт дисертант за темою обраного дослідження особисто опублікував монографію, наукові статті, розділи у підручниках і навчальних посібниках, практичний посібник, тези конференцій, розділи до науково-практичних коментарів законів, виступив з науковими доповідями і повідомленнями на науково-практичних конференціях, прийняв участь у підготовці проекту закону “Про приватизацію земель”, зробив наукове обґрунтування Аграрного кодексу України, розробив окремі розділи до проекту цього кодексу, розробив і запровадив у навчальний процес юридичного факультету спецкурси з проблем здійснення права власності на землю, права оренди землі, земельного порівняльного права, захисту земельних прав фізичних і юридичних осіб.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: ПРОБЛЕМИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок