Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інформаційні ТА структурно-методичні засади ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Інформаційні ТА структурно-методичні засади ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Назва:
Інформаційні ТА структурно-методичні засади ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,52 KB
Завантажень:
329
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГОЛОВАЩЕНКО ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
УДК 657.15
Інформаційні ТА структурно-методичні засади ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький державний університет економіки і
торгівлі, ім. М. Туган – Барановського,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Білуха Микола Тимофійович,
Київський національний торговельно-економічний
університет, професор кафедри фінансового аналізу
і контролю
кандидат економічних наук, доцент,
Редько Олександр Юрійович,
Національний центр обліку та аудиту Академії
статистки, обліку і аудиту Держкомстату України,
професор
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра обліку та аудиту,
м. Київ
Захист відбудеться “17” березня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 26.055.01 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою:
02156, м. Київ - 156, вул. Кіото, 19
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, м. Київ-56, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “_14 ” лютого 2006 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради Н.І. Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток української економіки привів до ускладнення середовища функціонування бізнесу, пов'язаному з посиленням конкуренції, постійними технологічними інноваціями, змінами інформаційного і правового поля. Динаміка взаємозв'язаних світових ринків робить вплив на підприємницькі структури, які конкурують на місцевому, регіональному і міжнародному рівнях. Як наслідок, змінюється стратегічні цілі підприємств, і, якщо підприємницькі структури сподіваються досягти успіху, то їм необхідно мати таку економічну інформацію, яка надасть можливість керівництву швидко та адекватно реагувати на ринкові зміни. В таких умовах значно підвищується роль інформаційного забезпечення в управлінні фінансово-господарською діяльністю, важливе місце в якому відводиться фінансовій звітності.
В розвинутих країнах державний апарат, акціонери, інвестори, кредитори, дебітори, адміністрація підприємства і його працівники переслідують свої економічні інтереси, які можуть бути протилежними за характером. Проте відомо, що будь-яка з цих груп учасників ринку бажала б мати якомога великий прибуток. Досягти цього можливо різними шляхами, у тому числі і за допомогою бухгалтерських розрахунків, адже прибуток зрештою обчислює бухгалтер. Причому йдеться не про усвідомлену фальсифікацію даних звітності, а про злагоджений і законний вибір облікових процедур, які дозволяють одержувати різні підсумки показників фінансового положення підприємства та його фінансового результату.
Зіставлення економічних інтересів різних суспільних груп впливає на побудову методології бухгалтерського обліку і, як наслідок, формування фінансової звітності. Виходячи з вимог, що пред'являються до фінансової звітності, облікова методологія не повинна бути упередженою, оскільки якість і корисність інформації залежать від принципів, на яких базується бухгалтерський облік, а також на існуючих обмеженнях щодо включення даних до звітів.
Результати дослідження процесів формування показників фінансової звітності дозволяють стверджувати, що в цілому вони задовольняють інформаційним потребам користувачів України. Проте, враховуючи, вище вказане, можлива різна інтерпретація цієї інформації, що, в свою чергу, може привести до управлінських помилок. Рішення цих проблем, насамперед, залежить від рівня їх теоретичного, методологічного і структурно-методичного вивчення, а також узагальнення, який є науковою засадою розробки практичних рекомендацій щодо підвищення якості і корисності інформації фінансової звітності в цілях управління підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Інформаційні ТА структурно-методичні засади ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок