Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ ЗА ДОГОВОРАМИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

ОБЛІК І АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ ЗА ДОГОВОРАМИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

Назва:
ОБЛІК І АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ ЗА ДОГОВОРАМИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Державний вищий навчальний заклад“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”

Федькевич Наталія Василівна
УДК 657.1:347.719
ОБЛІК І АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ
ЗА ДОГОВОРАМИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі аудиту в ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Мумінова-Савіна Галина Гафурівна,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кузьмінський Юрій Анатолійович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, доцент
Жиглей Ірина Вікторівна,
Житомирський державний
технологічний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку та контролю
Захист відбудеться „28” березня 2008 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.06 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, вул. Дегтярівська 49-г, аудиторія 601.
Автореферат розісланий „ 25” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міжнародна торгівля є важливим фактором розвитку кожної країни та підвищення ефективності виробництва конкурентоспроможної продукції. Це обумовлюється тим, що торгівля дозволяє країнам розвивати спеціалізацію, підвищувати продуктивність своїх ресурсів і таким чином збільшувати загальний обсяг виробництва. На розвиток і структуру зовнішньої торгівлі кожної з країн впливають основні тенденції розвитку міжнародної торгівлі, зокрема, і такої як набуття пріоритетного значення міжнародного ринку послуг при невпинному зростанні міжнародного товарного ринку. Проведення будь-якої операції на міжнародному ринку передбачає укладання відповідних договірних угод. Зовнішньоекономічні торговельні договори відіграють важливу роль в регулюванні міжнародної комерційної діяльності і за своїм характером так або інакше пов’язані з правовим полем щонайменше двох держав.
Розвиток ринкових відносин у національній економіці призвів до ускладнення господарських процесів і врешті до необхідності проведення досліджень впливу договірних умов на методику обліку при здійсненні господарських операцій. Дана проблема пов’язана не тільки з правовим, а й з економічним аспектом. Насамперед, це стосується необхідності врахування всіх суттєвих договірних умов та даних про їх виконання при формуванні облікової інформації щодо операцій з експорту та імпорту.
Дослідженнями проблем обліку та аудиту зовнішньоекономічних операцій, оцінки виконання зобов’язань за договорами, розробкою проблеми класифікації та впливу договірних умов на їх відображення в обліку, займалися науковці М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, В.І. Драч, І.В. Жиглей, Ю.А. Кузьмінський, В.Г. Козак, Ю.М. Лисенков, Л.І. Лук’яненко, М.Р. Лучко, В.М. Пархоменко, І.В. Педь, О. Петрук, І.І. Пилипенко, М.Я. Остап’юк, О.В. Небильцова, К.В. Романчук, В.Я. Савченко, В.В. Сопко, О.І. Степаненко, Б.Ф. Усач, а також зарубіжні вчені О.Ф. Мухін, М.І. Овсійчук, С.А. Бороненкова. Загальним питанням організації та проведення аудиту, його інформаційного забезпечення присвячені наукові роботи вітчизняних вчених С.Ф. Голова, В.П. Завгороднього, С.Я. Зубілевич, С.Б. Ільїної, Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ЕКСПОРТУ ТА ІМПОРТУ ЗА ДОГОВОРАМИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок