Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсІї

Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсІї

Назва:
Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсІї
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,63 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. М. ГОРЬКОГО
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЧНИХ ПРОБЛЕМ СІМ’Ї
БІЛОУСОВ ОЛЕГ ГЕННАДійОВИЧ
УДК 618.2/5.+616.12—008—331.1:616—092:612.017.1
Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсІї
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк-2006


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному медичному університеті
ім. М. Горького МОЗ України
Науковий керівник:
чл. – кор. АМН України, доктор медичних наук, професор
ЧАЙКА ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ,
завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології
ФПО Донецького державного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
ПОТАПОВ ВАЛЕНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ,
завідувач кафедри акушерства та гінекології Дніпропетровської державної медичної академії МОЗ України
доктор медичних наук, професор
ПИРОГОВА ВІРА ІВАНІВНА
завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького МОЗ України.
Провідна установа:
Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “15” листопада 2006 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.03 при Науково-дослідному інституті медичних проблем сім’ї Донецького державного медичного університету ім. М. Горького (83114, м. Донецьк, проспект Панфілова, )
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного медичного університету ім. М. Горького (83003, м. Донецьк, проспект Ілліча, )
Автореферат розісланий “13”жовтня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент |
А. В. Чуриліна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прееклампсія вагітних належить до однієї з найбільш складних проблем акушерства. Частота цього ускладнення вагітності складає від 2 до 12і не має тенденції до зниження (Lindmark G., 1984; Report of the National High Blood Pressure Education Program, 2000; Sibai ). У світі майже 50 жінок щорічно вмирають внаслідок ускладнень, спричинених прееклампсією вагітних (Pipkin ). Перинатальна смертність при прееклампсії коливається від 10,0 до 30,0 ‰, а перинатальна захворюваність — від 463,0 до 780,0 ‰ (Савельева Г.М., ). У кожної п’ятої дитини, яка народилась від жінки з прееклампсією, виникають порушення фізичного та психоемоційного розвитку, значно збільшується захворюваність у малюковому та дитячому віці (Кулаков В.И., ).
На сьогодні існує близько 40 теорій виникнення прееклампсії, більшість яких переважно ґрунтуються на наявності імунологічних та судинних порушень (Chaouat ; Redman ; Sibai ). Відомо, що патологічні зміни в організмі вагітної формуються задовго до клінічної маніфестації прееклампсії. Разом з тим, існуючі методи діагностики використовуються переважно при наявності симптомів прееклампсії у третьому триместрі вагітності. До теперішнього часу не приділяється достатньо уваги комплексному вивченню імунного та гемодинамічного статусів на початку другого триместру вагітності з метою ранньої діагностики, прогнозування й профілактики прееклампсії. Дотепер не існує єдиної думки щодо діагностичних критеріїв, методів лікування й профілактики даного ускладнення вагітності (Sibai ).
В останні роки в медицині широко застосовуються антигомотоксичні препарати. Вони являють собою комплекси рослинного, тваринного та мінерального походження, їх доведеним механізмом дії є допоміжна імунологічна реакція. Концентрація діючих речовин у цієї групи препаратів доводиться до наддрібних доз. При цьому антигомотоксичні препарати можуть застосовуватися при вагітності, оскільки не мають ембріотоксичного й тератогеного впливу на плід.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсІї

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок