Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

Назва:
ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,68 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Оніщенко Сергій Вікторович
УДК 339.138:336.71
ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА
КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільській академії народного господарства
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
САВЕЛЬЄВ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ,
Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
проректор, завідувач кафедри міжнародної економіки,
фінансово-кредитних відносин та маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
КРИКАВСЬКИЙ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри
кандидат економічних наук
ЛЮТКЕВИЧ ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА,
Інститут регіональних досліджень
Національної академії України,
старший науковий співробітник
Провідна установа – Київський національний торговельно-економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу
Захист відбудеться 30.03.2001 р. о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 28.02.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І.Жовтанецький


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринок банківських послуг України характеризується підвищеними вимогами до діючих банків з боку органів державного регулювання та контролю, значною конкуренцією, використанням сучасних комп’ютерних технологій та складних фінансових схем, підвищеними вимогами до фахівців, які їх здійснюють. У таких умовах комерційний банк не може діяти протягом тривалого часу продуктивно без ефективних принципів управління та підходів до вирішення стратегічних та оперативних завдань. Таким підходам відповідає маркетингова стратегія банку. Її основу становить продаж банківських продуктів, які відповідають потребам споживачів та забезпечують банку необхідний рівень прибутковості.
У даний час у більшості банків України не простежується становлення маркетингових продуктових політик, які здатні вирішувати конкретні проблеми споживачів, тобто пропозиції ринку того, що має попит. Замість такого суто маркетингового підходу, як правило, практикується намагання продати те, що пропонується банком роками. При цьому зовсім не враховується, що робота з продуктом є найважливішим інструментом маркетингу та конкурентної боротьби – комунікації, просування та ціна базуються на властивостях продукту. Тільки нові або модифіковані банківські продукти, які позитивно оцінені споживачами, забезпечують для банку на певний час конкурентну перевагу.
Продуктова політика банку є тим наріжним каменем, який дозволяє банкові діяти ефективно завдяки поєднанню спеціально розроблених для кожного ринку та сегмента банківських продуктів з урахуванням їх дохідності, порядку розповсюдження та просування до споживача. Саме помилки в здійсненні продуктової політики стають причинами банкрутств і приносять найбільші збитки комерційним структурам узагалі та банкам зокрема.
Загострення впродовж останніх років конкуренції ще більше засвідчило важливість застосування продуктової політики. Особливо це стосується ринку фізичних осіб: збільшується кількість банків, які пропонують платіжні картки, миттєві грошові перекази, споживчі кредити. Пропонується дедалі більше нових інструментів збереження грошових коштів – замість традиційних депозитних вкладів пропонуються ощадні сертифікати, зливки з дорогоцінних металів.
Не залишаються на місці й пропозиції юридичним особам. Минули ті часи, коли клієнт стояв у черзі та вмовляв банк надати йому кредит. Тепер банки задля утримання платоспроможного клієнта пропонують декілька способів поповнення коштів: від надання традиційного одноразового кредиту до пропозиції своїх послуг як гаранта за розрахунками свого клієнта.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок