Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНОК ШАРУВАТИХ ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН НА ОСНОВІ ІТЕРАЦІЙНОЇ ТЕОРІЇ

РОЗРАХУНОК ШАРУВАТИХ ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН НА ОСНОВІ ІТЕРАЦІЙНОЇ ТЕОРІЇ

Назва:
РОЗРАХУНОК ШАРУВАТИХ ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН НА ОСНОВІ ІТЕРАЦІЙНОЇ ТЕОРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,05 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Наєров Вадим Вікторович
УДК 539.3: 624.074
РОЗРАХУНОК ШАРУВАТИХ ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН
НА ОСНОВІ ІТЕРАЦІЙНОЇ ТЕОРІЇ
Спеціальність: 05.23.17 – Будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Плєханов Анатолій Васильович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
професор кафедри будівельної механіки та опору матеріалів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рассказов Олександр Олегович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки;
кандидат технічних наук, професор Дем’яненко Анатолій Григорович, Дніпропетровський державний аграрний університет, професор кафедри теоретичної механіки та опору матеріалів.
Провідна установа:
Дніпропетровський національний університет, кафедра обчислювальної механіки та міцності конструкцій, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “ 31 ” жовтня 2002р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “29” вересня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Шаруваті оболонки і пластини та конструкції з композитних матеріалів широко застосовуються в різних галузях сучасної техніки, у промисловому та цивільному будівництві. Це обумовлено їх високою питомою міцністю, жорсткістю і економічністю, можливістю забезпечити необхідні звуко-, термо- і електроізоляцію, стійкість до агресивних середовищ та інші властивості.
Для забезпечення надійної роботи таких конструкцій необхідне підвищення точності їх розрахунку шляхом урахуванням усіх компонентів напружено-деформованого стану (НДС), крайових ефектів типу пограншару і специфічних особливостей деформування. Аналіз відомих теорій і методів розрахунку шаруватих пластин і оболонок (розділ 1) показує, що вони не повною мірою відповідають сучасним вимогам, оскільки, як правило, не враховують усі компоненти НДС та крайові ефекти або реалізація призводить до значних математичних труднощів. У зв'язку з цим розвиток і побудова ефективних уточнених теорій, аналітичних і чисельних методів та методик розрахунку шаруватих оболонок і пластин, а також рішення на їх основі прикладних задач є актуальною проблемою будівельної механіки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку кафедри будівельної механіки та опору матеріалів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури і виконана відповідно до Координаційних планів досліджень Міністерства освіти і науки України “Розробка математичних моделей, ітераційних теорій, точних і асимптотичних методів розрахунку тонкостінних конструкцій” (1997-1999р.р., № Держреєстрації 0197U001652) і “Розробка математичних моделей та ітераційних теорій розрахунку однорідних і шаруватих оболонок і пластин з фізично лінійних і нелінійних матеріалів” (2000-2001р.р., № Держреєстрації 0100U003689).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертації є побудова варіанту геометрично нелінійної ітераційної теорії трансверсально ізотропних шаруватих пологих оболонок і пластин, який враховує усі компоненти напружено-деформованого стану і описує як внутрішній напружений стан, так і крайові ефекти типу пограншару; розробка методик і програм реалізації ітераційної теорії і рішення на їх основі прикладних задач про напружено-деформований стан пологих оболонок і пластин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРАХУНОК ШАРУВАТИХ ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН НА ОСНОВІ ІТЕРАЦІЙНОЇ ТЕОРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок