Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО ТЕПЛОВОЗА ШЛЯХОМ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ В ЕКІПАЖІ

ПОЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО ТЕПЛОВОЗА ШЛЯХОМ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ В ЕКІПАЖІ

Назва:
ПОЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО ТЕПЛОВОЗА ШЛЯХОМ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ В ЕКІПАЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,27 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Нестеренко Володимир Іванович
УДК 629.4:531.46
ПОЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ
ПАСАЖИРСЬКОГО ТЕПЛОВОЗА ШЛЯХОМ ВИБОРУ
РАЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ
В ЕКІПАЖІ
спеціальність 05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ, 2007
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі „Залізничний транспорт” в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник-кандидат технічних наук, доцент
Басов Геннадій Григорович
ВАТ “ХК “Луганськтепловоз”, технічний директор
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор,
Тартаковський Едуард Давидович
Українська державна академія залізничного транспорту.
завідувач кафедри “Експлуатація та ремонт рухомого складу”,
- кандидат технічних наук, доцент,
Костриця Сергій Анатольович
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДІІТ),
завідувач кафедри “Теоретичної механіки”
Провідна установа - Національний технічний університет „ХПІ”, кафедра „Електричний транспорт і тепловозобудування” м. Харків
Захист відбудеться 14.06.2007р. о 10 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв.Молодіжний, 20а, перший навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, за адресою: 91034, м. Луганськ, кв.Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 14.05.2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради проф. Осенін Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт є найменш витратним засобом транспортування пасажирів і вантажів за об'ємами перевезень займає провідне місце в Україні. Конкуренція на транспортні послуги сприяє розвитку більш ефективного швидкісного залізничного рухомого складу, використання якого дозволяє скоротити тривалість поїздок пасажирів і перевезення вантажів. У відповідності до державної програми розвитку рейкового рухомого складу соціального призначення ВАТ „ХК „Луганськтепловоз" створено магістральний пасажирський тепловоз ТЕП150 із швидкістю руху 160 км/год.
Актуальність теми. Україна молода держава з зростаючою ринковою економікою, зростання якої залежить від інтеграції в світову економіку, при цьому рівень політичної і соціальної інтеграції залежить від наявності ефективних транспортних систем.
Однією із самих вагомих складових підвищення ефективності транспортних систем є підвищення швидкості руху. Україна є транзитною державою, тому зростання економічних відносин між Європою і Азією потребує побудови залізничних швидкісних транспортних коридорів для обслуговування яких необхідно створення швидкісного тягового рухомого складу. На період освоєння транспортних коридорів найбільш ефективною є тепловозна тяга, тому проблема створення магістральних грузових і пасажирських тепловозів зі швидкістю руху 160км/год є першочерговим завданням.
Зростання швидкості руху залізничного рухомого складу збільшує динамічну складову в системі “колесо-рейкова колія”, що призводить до непродуктивної витрати енергії на тягу та дострокового зношення ходових частин і рейкової колії. В Україні відсутня практика створення екіпажа з швидкістю руху 160км/год, тому однією з найбільш актуальних проблем при створені локомотива є вибір раціональних характеристик силових зв’язків в екіпажі.
Актуального значення також набувають теоретичні і експериментальні дослідження для прогнозування динамічних якостей локомотива на стадії проектування.
При цьому однією з найважливіших завдань є розробка і втілення нових прогресивних засобів і методик експериментальних досліджень при створені екіпажа, спрямованих на підвищення динамічних та експлуатаційних характеристик локомотива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО ТЕПЛОВОЗА ШЛЯХОМ ВИБОРУ РАЦІОНАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИЛОВИХ ЗВ’ЯЗКІВ В ЕКІПАЖІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок