Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологія бетонних і залізобетонних виробів із безперервним електророзігрівом бетонних сумішей

Технологія бетонних і залізобетонних виробів із безперервним електророзігрівом бетонних сумішей

Назва:
Технологія бетонних і залізобетонних виробів із безперервним електророзігрівом бетонних сумішей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,98 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
Афанасьєв Микола Фірсович
УДК 666. 97. 035. 51
Технологія бетонних і залізобетонних виробів
із безперервним електророзігрівом бетонних сумішей
05. 23. 05. - Будівельні матеріали та вироби
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пунагін Володимир Миколайович
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою технології бетонів і в’яжучих;
доктор технічних наук, професор
Вировий Валерій Миколайович
Одеська державна академія будівництва і архітектури, завідуючий кафедрою технології бетонів і в’яжучих;
доктор технічних наук, професор
Шмигальський Володимир Никифорович
Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, професор кафедри технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів
Провідна установа: Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг, Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться 21 грудня 2000 р. о 13 годинi
на засіданні cпеціалізованої вченої ради Д 08. 085. 01. Придніпровської державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600 м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. 202
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури: 49600 м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 16 листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В період становлення економічної самостійності України вкрай важливе використання нових енергозберігаючих технологій при виробництві бетонних і залізобетонних виробів. Вирішення цієї проблеми можливе на основі безперервного електророзігріву бетонних сумішей із використанням ефективних технологічних прийомів тепловологiсної обробки (ТВО) бетону.
Розроблені технології, при ефективному їх використанні, дозволяють:
підвищити продуктивність праці на 40…50 %;
скоротити тривалість циклу виготовлення виробів на 25…30 %;
знизити витрати цементу на 10…15 %;
зменшити металомісткість технологічного обладнання на 30…40 %;
полiпшити санітарно-гігієнічні умови праці обслуговуючого персоналу.
Оптимальна компоновка технологічного обладнання, раціональне використання специфічних особливостей розігрітих бетонних сумішей, застосування простого, надійного і зручного в обслуговуванні обладнання для безперервного електророзігріву бетонної суміші, комплексна механізація і автоматизація технологічних процесів забезпечують принципово новий етап розвитку технології бетонних і залізобетонних виробів.
В дисертації здійснене теоретичне узагальнення отриманих результатів досліджень, показані науково обгрунтовані шляхи вирішення проблеми в галузi будівельної індустрії, яка має важливе народногосподарське значення. Ця проблема розроблювалася протягом багатьох років і стала основою для прийняття державних постанов Ради Міністрів УРСР: № 236 від 17.05. 1972 р., № 33 від 16.01. 1975 р., № 422 від 30.08. 1976 р.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами, планами. Дисертаційна робота виконана згiдно з республіканською галузевою регіональною науково-технічною програмою “Про підвищення ефективності використання паливно-енергетичних робіт по Міністерству освіти УРСР “Економія матеріалів і енергетичних ресурсів у будівництві (завдання 01.32 “Розробити і впровадити технологію виробництва будівельних матеріалів і залізобетонної сировини.” Затверджена наказом Мінвузу УРСР №3 від 3.07.86р. ), а також у відповідності з цільовою комплексною міжнародною науково-технічною програмою із будівництва ОЦ 031.
Мета і задачі досліджень полягають у розробці, науковому обгрунтовуванні та впровадженні у практику нових високоефективних ресурсозберігаючих технологій бетонних і залізобетонних виробів із використанням тіксотропних явищ і екзотермії цементу розігрітих сумішей, що засновані на використанні принципів оптимальних компоновочних рішень схем розташування обладнання, розробці методів контролю, легкоукладальності бетонних сумішей, оптимізації та коректування складу бетону за величиною питомого електричного опору, комплексу технологічних заходів, які забезпечують у сукупності електророзігрів бетонних сумішей у безперервному потоці, їх транспортування до посту формування і розподілу за площиною формуючого виробу, тепловологісну обробку відформованих розігрітою сумішшю виробів у агрегатах безперервної дії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Технологія бетонних і залізобетонних виробів із безперервним електророзігрівом бетонних сумішей

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок