Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ СУХИХ СУМІШЕЙ З ГІДРОЛІЗОВАНИМ БІЛКОМ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ СУХИХ СУМІШЕЙ З ГІДРОЛІЗОВАНИМ БІЛКОМ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ СУХИХ СУМІШЕЙ З ГІДРОЛІЗОВАНИМ БІЛКОМ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,90 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ТЕХНІЧНОЇ ТЕПЛОФІЗИКИ
ГРІЩЕНКО ГАННА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 641.562
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ СУХИХ СУМІШЕЙ
З ГІДРОЛІЗОВАНИМ БІЛКОМ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України, м. Київ.
Науковий керівник: академік НАН України, директор
Інституту технічної теплофізики НАН України
Долінський Анатолій Андрійович,
Інститут технічної теплофізики НАН України.
 
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
Рудавська Ганна Богданівна,
Київський національний торговельно-економічний
університет МОН України.
кандидат технічних наук, доцент
Шутюк Віталій Володимирович,
Національний університет харчових технологій
МОН України.
Захист відбудеться 04.12. 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.224.02 при Інституті технічної теплофізики Національної академії наук України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Желябова, 2а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту технічної теплофізики НАН України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Желябова, 2а.
Автореферат розісланий 17.10. 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Л.В. Декуша
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Потреба створення сучасних вітчизняних спеціалізованих сумішей для штучного годування малят на першому році життя сьогодні є нагальною. За даними Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) біля третини дітей грудного та раннього віку, що знаходяться на штучному вигодовуванні страждають харчовою алергією до білків коров’ячого молока, шлунково-кишковими розладами та іншими ускладненнями.
Сьогодні в світі активно розробляються та випускаються адаптовані гіпоалергенні суміші для малят. За кордоном широко представлено виробництво продуктів на основі гідролізатів білків коров’ячого молока та білків сої, що легко засвоюються. Накопичений досвід ефективності їх використання у харчуванні свідчить, що такі сучасні імпортні суміші адаптовані, повністю забезпечують потреби дитини на першому році життя і можуть тривалий час використовуватися як замінники жіночого молока.
В Україні промисловий випуск спеціалізованих продуктів дитячого харчування не налагоджений, так як потребує вирішення комплексу наукових, технологічних та інвестиційних задач. В зв’язку з цим розробка та впровадження технології виробницва сухих адаптованих сумішей з гідролізованим білком (САСГБ) для дитячого харчування на підприємствах України є актуальними. Використання вітчизняного ефективного енергоощадного обладнання, принцип роботи якого заснований на ефектах дискретно-імпульсного вводу енергії (ДІВЕ), дозволить створити новий продукт високої харчової та біологічної цінності, що не поступається за якістю імпортним аналогам, але значно меншої собівартості.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є узагальненням результатів науково-дослідних робіт Інституту технічної теплофізики НАН України (ІТТФ) 2003-2006 р.р. в рамках державної програми “Діти України” за тематиками: “Розробка рецептур, відпрацювання технологічних режимів та виготовлення дослідних партій концентратів сухих на основі сої. Розробка та затвердження технологічної інструкції на їх виробництво” (№ 0103U006093, 2003 р.), “Дослідження і аналіз амінокислотного складу білкових продуктів з метою створення на їх основі спеціалізованих сумішей із заданими властивостями для дитячого лікувального харчування” (номер державної реєстрації № 0104U007538, 2004 р.), “Розробка технології виробництва збалансованих продуктів лікувального i профілактичного призначення на основі гідролізованих білків, збалансованих по амінокислотному складу для дітей грудного віку” (№ 0105U003052, 2005р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ СУХИХ СУМІШЕЙ З ГІДРОЛІЗОВАНИМ БІЛКОМ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок