Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСОБІВ АУДІОМЕТРІЇ І АКУСТИЧНОЇ ІМПЕДАНСОМЕТРІЇ

РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСОБІВ АУДІОМЕТРІЇ І АКУСТИЧНОЇ ІМПЕДАНСОМЕТРІЇ

Назва:
РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСОБІВ АУДІОМЕТРІЇ І АКУСТИЧНОЇ ІМПЕДАНСОМЕТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,22 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Лисенко Олександр Миколайович
УДК 616.28
РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСОБІВ АУДІОМЕТРІЇ І АКУСТИЧНОЇ ІМПЕДАНСОМЕТРІЇ
Спеціальність 05.11.17 – Біологічні та медичні прилади і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України на кафедрі приладів і систем орієнтації та навігації
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Бублик Григорій Федорович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Овсяник Валерій Прокопович,
науково-виробниче підприємство „ВАБОС” (м. Київ),
генеральний директор
лауреат державної премії України,
доктор технічних наук, професор
Смердов Андрій Андрійович,
Полтавська державна аграрна академія, завідувач кафедри
доктор технічних наук, професор
Сторчун Євген Володимирович
Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки,
кафедра біомедичних електронних пристроїв та систем,
Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться 12 січня 2006р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.19 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37, корп. № 12, ауд. №114.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий „29” ____11______ 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Кандидат технічних наук, доцент Швайченко В.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З кожним роком все більш актуальною як у медичному, так і в соціальному відношенні становиться проблема приглухуватості та глухоти, оскільки, на превеликий жаль, згідно статистичних даних сьогодні відхилення слуху від норми спостерігаються у кожного десятого жителя планети. І надалі ситуація погіршується, що обумовлено в першу чергу високим рівнем шуму, ускладненнями після вірусних захворювань і застосування ототоксичних антибіотиків, внаслідок загального підвищення радіаційного фону і спадкових захворювань, в результаті травм та природного старіння, ускладненого серцево-судинними захворюваннями.
У зв'язку з цим надзвичайно важливого значення набуває профілактика та раннє виявлення порушень слуху за допомогою сучасних діагностичних методів. Це стане можливим у тому разі, якщо медичний персонал 38 сурдологічних центрів обласних і великих міст України, 24 дитячих сурдоцентрів, понад 300 ЛОР-кабінетів районних поліклінік, кількох сотень медсанчастин промислових і транспортних підприємств з підвищеним рівнем шуму, військових підрозділів, науково-дослідних установ буде мати на озброєнні сучасне аудіологічне діагностичне обладнання і, насамперед, двох найбільш необхідних і поширених видів - аудіометрів та акустичних вушних імпедансметрів.
Із-за відсутності вказаних засобів вітчизняного виробництва попит на нього протягом останніх декількох десятків років задовольнявся лише в незначній мірі за рахунок закупівлі дорогоцінного імпортного обладнання. Наразі в експлуатації в Україні знаходиться близько 200 одиниць аудіометрів, причому 75% із них - це прилади типу МА-31 виробництва фірми Pracitronic (м. Дрезден, колишня Німецька Демократична Республіка). Вказані аудіометри централізовано купувалися ще за часів колишнього СРСР, є вже морально застарілими, давно відпрацювали свій ресурс (десята їх частина вийшла із ладу) та забезпечують низьку пропускну можливість обстежень. Лише в четвертій частині регіонів України виконується акустична імпедансометрія, а кількість аналізаторів середнього вуха в медичних закладах країни не перевищує трьох десятків одиниць.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАСОБІВ АУДІОМЕТРІЇ І АКУСТИЧНОЇ ІМПЕДАНСОМЕТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок