Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДИФІКАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННОГО ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТУ

МОДИФІКАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННОГО ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТУ

Назва:
МОДИФІКАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННОГО ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,01 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
На правах рукопису
САВЧЕНКО БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ
УДК: 678.5.067
МОДИФІКАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННОГО ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТУ
Спеціальність 05.17.06 – технологія полімерних та композиційних
матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пахаренко Валерій Олександрович,
Київський національний університет
технологій та дизайну, завідувач кафедри
технології полімерів і хімічних волокон
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук,
Білошенко Віктор Олександрович
старший науковий співробітник,
заступник директора Донецького фізико-технічного інституту НАН України ім. Галкіна.
 
- доктор технічних наук,Петухов Аркадій Дем‘янович
старший науковий співробітник,
доцент кафедри технології в’яжучих полімерних і композиційних матеріалів, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут"
Провідна установа: Національний університет "Львівська політехніка" Міністерства освіти та науки України, кафедра хімічної технології переробки пластмас.
Захист дисертації відбудеться “10” березня 2005 р. о 14.00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.102.04 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01601, м. Київ, вул. Немировича - Данченко, 2 тел. 290-53-25
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Київського національного університету технологій ї дизайну за адресою: м. Київ, вул. Немировича - Данченко, 2.
Автореферат розіслано “___” ________ 2005 р.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради | Шостак Т. C.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На промислових підприємствах та у житловому фонді міст і селищ України накопичується близько 1 млрд. т твердих відходів, се-ред яких близько 11 млн. т. твердих відходів споживання. За оцінками частка полімерних ма-теріалів у побутових відходах набли-жається, як і в усьому світі, до 20% за масою, що складає сотні тисяч тонн на рік. Характерною особливістю струк-турного складу побутових відходів є зростаюча частка в них відходів споживання пля-шок з поліетилентерефталату, що широко застосовуються для паку-вання різноманітних про-дуктів. Зараз в Україні функціонує близько 160 підприємств різної форми власності, які реалізують або випускають свою продукцію у пляшках з ПЕТФ, для чого виготовля-ють чи закуповують тару. Відходи цих пляшок, за орієнтовними розрахунка-ми, враховуючи постачання імпортної продукції, складають сьогодні понад 8-12 тис. т. на рік. Надалі обсяг їх буде зростати. Переробка вторинного ПЕТФ у вироби різного призначення набуває все більшого значення на Україні. Проблема має не лише економічне, а й екологічне значення.
В той же час переробка відходів ПЕТФ залишається досить складним завданням, особливо складним є регулювання властивостей при виготовленні виробів різного призначення.
Все це свідчить про важливість та актуальність проблеми модифікації вторинного поліетилентерефталату різного призначення та створення технологій їх переробки
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно з щорічними планами науково-дослідних робіт кафедри технологій полімерів та хімічних волокон (ТПХВ) Київського національного університету технологій та дизайну в рамках держбюджетної теми № 5.9-4-ДБ "Теоретичні та практичні дослідження по використанню відходів легкої та хімічної промисловості та створення сучасних технологічних процесів виготовлення товарів народного споживання". (Координаційний план Міністерства освіти та науки України № 01.97.21.00.72.29).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є модифікація вторинного поліетилентерефталату з регульованими технологічними властивостями та розробка технології його переробки у вироби різного призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДИФІКАЦІЯ ТА РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННОГО ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок