Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА

МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,49 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лепа Микола Миколайович
УДК 658.004.832.28
МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ
КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк), у науково-дослідному центрі інформаційних технологій.
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: 
доктор економічних наук, професор, академік НАН України Алимов Олександр Миколайович, Об’єднаний інститут економіки НАН України (м. Київ), завідувач відділу міжгалузевих пропорцій та промислового потенціалу;
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Г. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри інвестиційного менеджменту;
доктор економічних наук, професор Тридід Олександр Миколайович, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Харків), перший проректор.
Провідна установа:
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України (м. Сімферополь), кафедра менеджменту та маркетингу.
Захист дисертації відбудеться 8 вересня 2004 року о 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 21 червня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні, направлені на створення високоефективної соціальноорієнтованої ринкової економіки. У той же час стан більшості вітчизняних промислових підприємств характеризується не тільки застарілою техніко-технологічною базою виробництва, високим питомим витрачанням ресурсів, низьким рівнем конкурентоспроможності продукції, але і використанням старих підходів до управління виробничо-господарською діяльністю підприємств. Це підтверджується кризовими явищами на підприємствах України, які обумовлені в першу чергу відсутністю досвіду управління в умовах мінливості зовнішнього середовища і підвищеної конкуренції, недосконалістю маркетингової оцінки ризику, нормативної бази з регулювання поведінки на ринку.
Кризові явища останніх років істотно торкнулися підприємств машинобудівного комплексу країни. У 2002 р. обсяг виробництва продукції машинобудування і металообробки склав менше 45% від рівня 1990 р. Незважаючи на тенденції зростання виробництва, що намітилися в останні два роки, загальний економічний стан машинобудівної галузі залишається кризовим, корінних позитивних перетворень не відбулося. У Донецькій області з 230 машинобудівних заводів 40% збиткові, а третина – в даний час практично не працює.
Умови вітчизняної ринкової економіки значно змінюють сутність управління, що у свою чергу вимагає розробки методів, які забезпечують організацію функціонування промислових підприємств в умовах конкуренції. Розвиток конкуренції сприяє впровадженню на підприємствах України маркетингової концепції управління, що направлена в першу чергу на проведення інтеграційних процесів виробництва і споживання з урахуванням досягнення інтересів товаровиробників і споживачів. Особливо велике значення концепція маркетингово-орієнтованого управління набуває в період трансформаційних процесів в економіці України, коли необхідно перебудувати організаційно-економічну діяльність підприємств з урахуванням можливості її адаптації до швидко змінних умов функціонування ринкового середовища, що значно знижує вірогідність виникнення кризових явищ на підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок