Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДТВОРЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДТВОРЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДТВОРЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,45 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОПОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
УДК 631.15:330.31
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДТВОРЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України (м. Мелітополь).
Науковий керівник: - доктор економічних наук, професор,
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний
університет, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор,
Олійник Олександр Васильович,
Харківський національний аграрний університет
ім.В.В. Докучаєва, завідувач кафедри фінансів
- кандидат економічних наук,
Крушельницька Таїсія Анатоліївна,
Дніпропетровський державний аграрний
університет, доцент кафедри обліку і аудиту
Захист відбудеться 14 грудня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ – 27, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ – 27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 13 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Глибокі структурні зміни в агропромисловому комплексі України суттєво вплинули на темпи відтворювальних процесів у сільському господарстві. Недосконалість процесів управління великими підприємствами, значне податкове навантаження на суб’єктів економічної діяльності, відсутність еквівалентності обміну між сільським господарством та промисловістю призвели до порушення сталості виробництва продукції. Орієнтація на швидкі темпи трансформаційних процесів у сфері земельних і майнових відносин без створення відповідного економічного середовища, в якому може існувати і колективний господар, і приватний власник, призвели до погіршення фінансового стану підприємств, зниження платоспроможності населення та посилення соціальної напруги в суспільстві. У зв’язку з цим виникла об’єктивна необхідність подальшого удосконалення організаційно-економічного механізму відтворення в аграрній сфері.
Проблемам відтворення в сільському господарстві присвячені роботи провідних вітчизняних і зарубіжних науковців: В.Г. Андрійчука, В.Я. Месель-Веселяка І.І. Лукінова, П.Т. Саблука, О.В. Олійника, П.М. Макаренка, І.Г. Кириленка, В.А. Борисової, Т.А. Крушельницької, Є.П. Островської, Г.Ю. Дубянської та інших.
На тенденції відтворювальних процесів значний вплив має організаційно-економічний механізм функціонування аграрного сектора економіки. Напрямки його удосконалення в цілому та за елементами розглядались в публікаціях вчених М.Я. Дем’яненка, В.І. Мацибори, О.М. Шпичака, В.Я. Амбросова, Ю.М. Новикова, Т.Г. Маренич, Г.В. Довганчина, Л.Г. Шморгун, Н.В. Куденко, А.Ю. Симонова, М.Г. Гаваєва та інших.
Проте, залишаються дискусійними питання щодо ціноутворення та формування економічних відносин у сфері збуту продукції, особливостей відтворення аграрного виробництва в ринкових умовах, вибору оптимальної стратегії адаптації сільськогосподарських підприємств до змін у податковому середовищі.
Актуальність зазначених проблем в умовах трансформації економіки обумовили вибір теми дисертації, мету дослідження та перелік необхідних завдань для її досягнення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Таврійської державної агротехнічної академії і пов’язана з темою “Трансформація організаційно-економічних відносин до соціально-орієнтованих ринкових умов в АПК” (номер державної реєстрації 0102U000690).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДТВОРЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок