Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЕФЕКТИВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВЕЛИКОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ

СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЕФЕКТИВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВЕЛИКОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЕФЕКТИВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВЕЛИКОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,92 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Зарубін Ігор Євгенович
УДК 658:338.1
СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЕФЕКТИВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВЕЛИКОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 08.00.04 – eкономіка та управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник:
доктор економічних наук, профессор, член-кореспондент Національної академії наук України Лисенко Юрій Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Гнатушенко Віталій Владиславович, віце-президент консорціуму “Індустріальна група” (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Омелянович Михайло Юрійович, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри фінансів (м. Донецьк).
Захист відбудеться 31 жовтня 2007 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 28 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Специфічні умови діяльності промислових підприємств металургійної галузі України характеризуються низкою проблем, основними з яких є недостатній виробничий потенціал, необхідність залучення інвестицій для забезпечення виробничих процесів, низький рівень платоспроможності і, як наслідок, нестача власних фінансових ресурсів не тільки для оновлення наявної матеріально-технічної бази, але й для забезпечення поточних потреб великого металургійного комплексу (ВМК). Необхідно відзначити, що в теперішній час Україна входить в сімку найбільших виробників металургійної галузі в світі, не дивлячись на те, що за період 1990-2005 рр. виробництво сталі в Україні знизилося на 47%, залізняку – на 37,6%, чавуну – на 31,6%, коксу – на 25,5%, готового прокату – на 41,2%. У цих умовах найактуальнішою задачею фінансового менеджменту ВМК є підвищення рівня його платоспроможності на основі застосування сучасних наукових методів.
Ключовим моментом вирішення цієї важливої задачі є розробка ефективної платіжної політики ВМК, адаптованої до можливих змін чинників зовнішнього економічного середовища, що є одним з основних напрямків підвищення ефективності фінансово-господарської діяльності комплексу в цілому. Формування внутрішнього механізму ефективної платіжної політики забезпечується організацією такої системи управління платежами ВМК, що заснована на розробці й контролі виконання ієрархічної системи фінансових планів (бюджетів) та має відзнаки адаптивності.
Таким чином, задача синтезу механізмів ефективної платіжної політики ВМК, адаптованої до умов нестабільного економічного середовища, є актуальною в сучасних умовах розвитку вітчизняної економіки. Реалізація положень ефективної платіжної політики ВМК проводиться шляхом розробки механізмів функціонування адаптивної системи управління платежами ВМК, яка володіє властивостями гнучкості щодо умов реалізації фінансових планів, і методів її практичного використання на базі впровадження нових інформаційних технологій.
Значний внесок в розробку адаптивних методів управління промисловими комплексами внесли вітчизняні й зарубіжні учені: Р. Акофф, В. Андрієнко, В. Гнатушенко, В. Забродський, Ю. Лисенко, В. Петренко, В. Стасюк. Питання управління грошовими потоками на підприємствах досліджуються в роботах В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИНТЕЗ МЕХАНІЗМІВ ЕФЕКТИВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ВЕЛИКОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок