Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЗБУТОВА ЛОГІСТИКА В ТУРИЗМІ

ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЗБУТОВА ЛОГІСТИКА В ТУРИЗМІ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЗБУТОВА ЛОГІСТИКА В ТУРИЗМІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МИХАЙЛІЧЕНКО ГАННА ІВАНІВНА
УДК 338.48.02
ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЗБУТОВА ЛОГІСТИКА В ТУРИЗМІ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
ТКАЧЕНКО Тетяна Іванівна
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри економіки і менеджменту готельного господарства та туризму.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ХМІЛЬ Федір Іванович
Львівська комерційна академія Укоопспілки України, завідувач кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
КАЛЬЧЕНКО Альбіна Георгіївна,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу.
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, кафедра маркетингу та комерційної справи, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 15.032001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розіслано 11.02.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент Н.І.Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкових відносин та інтеграції України у світовий економічний простір виникає потреба в розробці стратегічних планів розвитку видів економічної діяльності, які є потенційно прибутковими та конкурентноспроможними на міжнародному ринку товарів і послуг. До таких видів відноситься туристична галузь, яка в сучасних умовах господарювання потребує створення теоретичної бази, розробки перспективних планів та механізмів ефективного управління і просування туристичного продукту по каналах товароруху від виробника до кінцевого споживача - предмету вивчення логістики.
Теоретичні, методичні та практичні основи логістики - наукового напрямку, який розвивається в економіці з кінця 60-х років ХХ ст., досліджено в роботах науковців: Р.Н.Баллоу, Дж.Ю.О'Брайєна, Д.Еріксона, М.Крістофера, Дж.Купера, С.Моллера, М.Портера, Н.Хатчинсона, Р.Д.Шапіро, Р.Дж.Шрьодера, Дж.Юхансона, Б.А.Анікіна, Н.В.Афанасьєвої, М.П.Гордона, М.Є.Залманової, В.А.Квартальнова, В.А.Литвиненко, О.А.Новікова, Б.К.Плоткіна, А.Н.Роднікова, А.І.Семененко, В.І.Сергеєва, А.А.Смєхова. В Україні з початку 1990-х років в умовах трансформації командно-адміністративної економічної системи в ринкову та порушення більшості господарських зв'язків як на макро, так і на мікрорівнях, проблеми логістичного управління матеріальними потоками досліджувалися: І.О.Бланком, А.В.Войчаком, О.Глогусь, А.Г.Кальченко, Є.В.Крикавським, А.А.Кириченко, А.А.Мазаракі, Н.М.Ушаковою, Ф.І.Хмілем та ін. Ними досліджено теоретичні засади логістики як науки про управління матеріальними, інформаційними та фінансовими потоками підприємств виробничої сфери, частково торгівельної галузі; розглянуто питання планування, контролю та оперативного управління транспортуванням, складуванням й іншими операціями, що здійснюються в процесі доведення сировини та матеріалів до виробничого підприємства, їх внутрішньовиробничої переробки та доведення готової продукції до споживача у відповідності з інтересами і вимогами останнього. Незважаючи на певну наукову спадщину, недостатньо розроблено питання управління потоками послуг в підприємствах невиробничої сфери, зокрема в галузі туризму, не адаптовано основні концепції логістики до сфери туризму, не визначено об'єкти логістичного управління; відсутні методичні підходи до побудови логістичних систем підприємств даної сфери, формування та реалізації туристичного продукту; понятійний апарат логістики в туризмі потребує уточнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ТА ЗБУТОВА ЛОГІСТИКА В ТУРИЗМІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок