Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології (клініко-експериментальне дослідження)

Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,99 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інститут урології АМН України
ГУСЕЙНОВ ВАГІФ АСЛАН ОГЛИ
УДК 616.65-002-036.12-022-06:616.697
Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології
(клініко-експериментальне дослідження)
14.01.06 – Урологія
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
К и ї в
2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті урології АМН України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор І. І. Горпинченко,
керівник відділу андрології та сексопатології Інституту
урології АМН України
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Щербак О.Ю.,
кафедра урології Київської медичної академії післядип-
ломної освіти ;
доктор медичних наук, професор Лісовий В.М., завідувач
кафедри урології та андрології Харківського державного
медичного університету
Провідна установа: Одеський державний медичний університет, кафедра уро-
логії та нефрології, МОЗ України, м. Одеса
Захист відбудеться 14.03.2005 року о 11_на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01. при Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9а
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9а
Автореферат розісланий 05.01.2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук М. І. БОЙКО
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В АМН України ведуться інтенсивні дослідження, спрямовані на збереження генофонду нації (А.Ф.Возіанов, 1998). Так, у резолюції 4-ї науково-практичної конференції сексопатологів і андрологів України проблема чоловічої безплідності визнана актуальною і соціально значимою, яка потребує всебічного вивчення, розробки методів профілактики і лікування (М.І.Бойко,1999).
На II-му Національному конгресі по андрології 12-14 листопада 1999 р. у Болгарії відзначалася етіологічна роль захворювань, що передаються статевим шляхом у патогенезі екскреторно-токсичної безплідності у чоловіків, (І.І. Горпинченко, 1999), частота яких складає 4,3% (О.С. Філіпов, А.А. Радіонченко, 1997). Безпосередньою причиною патоспермії є хронічний простатит (І.І. Горпинченко, 1998). На теперішній час немає прямих доказів етіологічної ролі Chlamidia trachomatis у розвитку хронічного простатиту (Ю.Б. Борис, 1999), але про роль хламідій і мікоплазм з'явилося чимало припущень (Абу Ебеид Ахмад Мохаммед, 1998). Тому, не залежно від причини безплідності, проблема діагностики хламідіозу дотепер залишається актуальною (F.Collier, 1998; Ю.К.Скрипкін, із співавт., 1996); (Г.Э.Шинський із співавт., 1999). Трихомоніаз впливає на відхилення рН еякуляту, і є причиною спермагглютинації (В.А.Молочков, 2000).
Питання ролі міксту-інфекції й умовно-патогенних бактерій у розвитку безплідності залишається відкритим (М.Д.Кузьмич із співавт., 1998; В.Н.Лесовий із співавт., 2000). Дотепер немає єдиної думки про етіологію і класифікацію безплідності. Пріоритетним залишається вивчення етіології, патогенезу і профілактики безплідного шлюбу (І.І.Горпинченко, 2000).
Зниження обсягу еякуляту вважається одним з ознак і наслідків запального процесу в передміхуровій залозі і сім’яних пухирцях, але не виявлено істотних взаємозв'язків між обсягом еякуляту і його запліднюючою здатністю (А.І.Першуков, 2000).
Порушення морфології сперматозоїдів представляє серйозне завдання в проблемі чоловічої безплідності, оскільки ефективність специфічної медикаментозної терапії, дотепер, не доведена (Г.В.Тер-Аванесов із співавт., 1997), а питання відновлення і регуляції генеративної функції вивчене недостатньо (М.Д.Кузьмін із співавт., 1998).
Лікування хронічного простатиту не забезпечує адекватну корекцію порушень сперматогенезу (В.В.Агаджанян із співавт.,1998). На думку експертів ВООЗ, необхідно проведення фундаментальних досліджень у цій області (О.С.Філіпов із співавт., 1997).
Проблема лікування хворих зі статевою дисфункцією і зниженням плодючості залишається актуальною, а вивчення найбільш розповсюдженої серед чоловіків дітородного віку запальної патології і розробка сучасних ефективних способів лікування андрологічних захворювань залишається пріоритетним напрямком (І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок