Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,59 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Інститут економіки
Біницька Олена Петрівна
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ
Спеціальність: 08.09.01 — демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті економіки НАН України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Козак Володимир Євгенович,
Інститут економіки НАН України,
головний науковий співробітник
відділу соціальної сфери, доходів і рівня життя
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дмитренко Геннадій Анатолійович, Міжрегіональна академія управління персоналом, завідувач кафедри управління персоналом
кандидат економічних наук, доцент
Каленюк Ірина Сергіївна,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри міжнародної економіки
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил НАН України (відділ дослідження проблем розвитку і розміщення галузей соціальної сфери) м. Київ
Захист відбудеться 9 квітня 2002 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.150.02 в Інституті економіки НАН України (01011, м.Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки НАН України (01011, м.Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26).
Автореферат розісланий 5 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Стешенко В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми вдосконалення системи планування та фінансування підготовки педагогічних кадрів для регіону, вивчення та визначення шляхів оптимізації зазначених процесів мають важливе соціально-економічне значення. Такі розробки потрібні для того, аби якісно, при економній затраті часу та бюджетних коштів здійснювати підготовку необхідної кількості педагогічних кадрів для освітнього простору того чи іншого регіону та держави в цілому. Ці проблеми знайшли своє відображення в роботах О.А. Грішнової, Т.М. Гребньової, Г.А. Дмитренко, І.С. Калинюк, Р.Ю. Кігеля, В.Є. Козака, В.І. Лугового, В.П. Мельника, В.М. Новікова, С.Р.Пасєки, О.С. Полевської та інших. Однак зазначені наукові дослідження проводилися переважно до прийняття Кабінетом Міністрів України Постанов №507 від 24.05. 1997 р. “Про перелік напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями” і № 65 від 20.01.1998 р. “Про затвердження положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту)”.
Закон України “Про освіту” в редакції 1996 р. та вищезгадані урядові постанови наголошують на необхідності переходу на якісно новий рівень роботи у визначеному напрямі. Тому розробка проблем планування та фінансування фахової професійної підготовки педагогічних кадрів в ракурсі вимог нових законодавчих та нормативних документів на сучасному етапі має актуальне соціально-економічне й науково-практичне значення.
7-9 жовтня 2001 р. в м. Києві проходив ІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти. У виступі Президента України Л.Д. Кучми на цьому форумі, у доповіді Міністра освіти і науки України В.Г. Кременя велика увага приділена питанням вдосконалення підготовки педагогічних кадрів, які повинні ефективно працювати в системі освіти нашої держави.
Однак, незважаючи на вищезазначене, поза увагою урядових інституцій, науковців, економістів залишається ряд важливих аспектів, що визначають конкретні напрями удосконалення системи планування та фінансування підготовки педагогічних кадрів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження є складовою частиною комплексної наукової теми “Економічне регулювання соціальної сфери в перехідній економіці” (державний реєстраційний № 00100 U 004301) відділу соціальної сфери, доходів і рівня життя населення Інституту економіки НАН України та структурною частиною наукової програми регіональної лабораторії ступеневої підготовки педагогів початкової ланки освіти Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України при Хмельницькому гуманітарно-педагогічному інституті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок