Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання і оптимізація поставок ресурсів і готової продукції в умовах нерівномірності роботи транспорту

Моделювання і оптимізація поставок ресурсів і готової продукції в умовах нерівномірності роботи транспорту

Назва:
Моделювання і оптимізація поставок ресурсів і готової продукції в умовах нерівномірності роботи транспорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський національний морський університет
Меркулов Микола Миколайович
УДК 519.863:[65.012.34:339.146]
Моделювання і оптимізація поставок ресурсів і
готової продукції в умовах нерівномірності роботи транспорту
Спеціальність 08.03.02 – “Економіко-математичне моделювання”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Воєвудський Євген Миколайович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри “Системний аналіз і логістика”.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Альохін Олексій Борисович, Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Інформаційні системи в менеджменті”;
кандидат економічних наук, доцент Раєвнєва Олена Валентинівна, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри “Економічна кібернетика”.
Провідна установа: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України і Міністерства освіти і науки України, відділ економіко–соціальних систем та інформаційних технологій, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 28 грудня 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ОНМУ за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
Автореферат розісланий 25 листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02,
кандидат економічних наук, доцент А.М. Холоденко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема європейської інтеграції економіки незалежної України надзвичайно актуальна. Їі рішення неможливо без формування міжнародних транспортних коридорів, що проходять через територію України, і сполучених із ними логістичних систем. Складність рішення даної проблеми полягає, зокрема, у тому, що розвиток транспортної інфраструктури України як незалежної держави в минулому не планувався з урахуванням її можливої інтеграції в Європейське Співтовариство. При реалізації проекту ЄВРАГЕЙТ, що складає основу концепції розвитку відкритої економіки України, виникає цілий комплекс організаційно-технічних, економічних і юридичних задач, рішення яких потребує попереднього глибокого наукового аналізу. Згадані задачі стосуються як удосконалення управління сучасним процесом у взаємозв'язку з організацією матеріально-технічного постачання, так і оптимізації розподілу готової продукції в логістичних системах у ринкових умовах. Рішення цих задач, крім того, неможливо у відриві від сучасної теорії виробництва, що формується в останні два десятиліття та базується на цілком нових принципах організації і управління.
У існуючих економіко-математичних моделях теорії управління запасами, промисловими підприємствами і системами розподілу готової продукції звичайно досліджується кожна з зазначених фаз окремо. Системний підхід до дослідження цих економічних процесів потребує їхнього спільного опису, кількісного і якісного аналізу і синтезу. У такій загальній постановці дана проблема вивчена поки ще дуже мало і потребує подальших досліджень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати даного дослідження використані при розробці науково-дослідних тем "Методологія прогнозування та оптимального планування розвитку підприємств водного транспорту України в ринкових умовах” (номер держреєстрації 0100 U 003867), "Статистичні дослідження руху ресурсів і готової продукції на Одеському кабельному заводі" (номер держреєстрації 0102 U 004403), що виконувалися в Одеському національному морському університеті.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є подальше підвищення ефективності роботи промислового підприємства шляхом розробки і використання сучасного методичного й економіко-математичного інструментарія, що забезпечує ефективне управління процесами постачання і збуту в умовах невизначеності і вимог, висунутих логістичною концепцією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделювання і оптимізація поставок ресурсів і готової продукції в умовах нерівномірності роботи транспорту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок