Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,55 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КОПИТЕЦЬ Наталія Григорівна
УДК 636.2:658.8+339.33
ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ
ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Камілова Сюзанна Різаївна,
директор Міжрегіонального інституту економіки та менеджменту Київського Славістичного університету
Офіційні опоненти:
Провідна установа: |
доктор економічних наук, професор
Мостенська Тетяна Леонідівна,
Національний університет харчових технологій
Міністерства освіти і науки України,
декан факультету економіки і менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Свиноус Іван Вікторович,
Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри обліку і аудиту
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м. Київ
Захист відбудеться 13 червня 2006 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, к. 212).
Автореферат розісланий 11 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук |
В.А. Пулім


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення продовольчої безпеки держави, підвищення життєвого рівня населення України значною мірою залежить від стабільності функціонування ринку продукції скотарства та ефективності її виробництва. Сучасний ринок продукції скотарства характеризується незбалансованістю, скороченням обсягів виробництва і реалізації продукції, відсутністю конкуренції в сфері переробки продукції й оптової торгівлі, проблемою заготівель, а також недостатньо розвиненою інфраструктурою.
Водночас виникають стихійні продовольчі ринки, які створюють передумови для розвитку неорганізованої посередницької діяльності з безліччю їх ланок на шляху товароруху. Саме ці структури, в основному, контролюють рух продукції від виробника до споживача і цінову ситуацію на внутрішньому ринку. Безпосередні виробники продукції скотарства відчувають труднощі при її збуті, а тому самостійно шукають способи “виживання”, які забезпечили б прибутковість їх діяльності.
В Україні поки що відсутня організована, стабільна система реалізації продукції скотарства. Удаваний достаток товарів на ринку поєднується з дорожнечею і майже повною відсутністю контролю за якістю продукції при низькій культурі торгівлі. Ситуація на ринку продовольства вимагає швидких і неординарних рішень, покликаних вивести вітчизняний агропромисловий і продовольчий сектори з кризи. А тому виникає об’єктивна необхідність вирішення вказаних проблем, із метою виходу галузі скотарства з економічної кризи, тобто забезпечення ефективності виробництва та створення організованої прозорої системи реалізації продукції скотарства. Цим і зумовлено вибір теми дисертаційного дослідження, її актуальність, наукова і практично-прикладна цінність. При дослідженні особлива увага приділена оптовій торгівлі продукцією скотарства, як одному з найважливіших елементів системи реалізації продукції.
Теоретичні і практичні аспекти формування та функціонування аграрного ринку, оптової торгівлі і торгових ринків, становлення сучасної ринкової інфраструктури, проблеми удосконалення розвитку скотарства знайшли відображення в працях багатьох визначних учених-економістів. Насамперед серед них слід виділити В.Я. Амбросова, П.С. Березівського, І.О. Бланка, А.В. Войчака, М.Д. Виноградського, П.І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок