Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ФОРМУВАННЯ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ (на прикладі змішаних комбінованих перевезень)

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ФОРМУВАННЯ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ (на прикладі змішаних комбінованих перевезень)

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ФОРМУВАННЯ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ (на прикладі змішаних комбінованих перевезень)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Креймер Вольф Юлійович
УДК 656.225.078.111.003.13
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ФОРМУВАННЯ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ
(на прикладі змішаних комбінованих перевезень)
08.07.04 – економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Балака Євген Іванович, Харківська державна академія залізничного транспорту, доцент кафедри економіки та галузевого менеджменту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Шинкаренко Володимир Григорович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент Гненний Микола Васильович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, завідувач кафедри економіки та менеджменту
Провідна установа - Донецька державна академія управління, кафедра маркетингу, Міністерство освіти і науки України, м.Донецьк
Захист відбудеться 01.06.2001 р. о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради К.64.820.05 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд.3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий _30.04. 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Різке падіння обсягів виробництва в Україні, порушення зовнішньоекономічних зв'язків привели до кризової ситуації в транспортній системі країни, яка ще посилюється паливно-енергетичною кризою, незадовільним станом та старінням основних фондів. Сьогодні транспортна система країни не задовольняє вимоги клієнтури до якості перевезень, тобто швидкості доставки вантажу та його схоронності.
На ринку транспортних послуг різні види транспорту знаходяться в умовах жорсткої конкуренції, що примушує їх орієнтуватися на інтереси клієнтів. Тому кожний перевізник зацікавлений мати об'єктивну інформацію щодо ефективності для вантажовласника транспортної системи перевезень, яка ним пропонується.
Проведені в дисертаційній роботі дослідження саме направлені на розробку методів оцінки ефективності функціонування різних транспортних систем та формування тарифної політики, що на відміну від існуючих теорій враховують не тільки інтереси перевізника, але й інтереси вантажовласників.
Актуальність теми. Своєчасність і економічна доцільність досліджень з проблем, що розглянуті в дисертації, обумовлені реалізацією заходів Програми створення та функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів з метою залучення міжнародних транзитних перевезень на транспортну мережу України. Це забезпечить реальну можливість отримання західних інвестицій у розвиток транспорту і збільшення валютних надходжень за перевезення.
Проблемам створення мережі міжнародних транспортних коридорів та розвитку різних транспортних систем змішаних комбінованих перевезень присвячено ряд робіт як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Насамперед слід згадати праці Ю.Ф.Кулаєва, Ю.М.Цветова, Ю.В.Деміна, Г.Н.Кирпи, А.П.Павленка, І.Т.Козлова та інших. Однак слід визначити, що в основному ці роботи були спрямовані на розв'язання технічних та технологічних проблем інтеграції та впровадження змішаних комбінованих перевезень і в меншій мірі приділялось уваги економічним аспектам. Українські вчені І.П.Корженевич, Н.В.Курган, В.І.Пасічник визначали ефективність функціонування різних транспортних систем в Україні за критерієм мінімальної суми затрат на перевезення вантажу, не враховуючи інтереси вантажовласника. Тому вирішення проблеми визначення економічної ефективності функціонування різних транспортних систем та формування тарифної політики в умовах ринкових відносин, з урахуванням передусім інтересів вантажовласників, сьогодні є пріоритетним напрямком наукових досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РІЗНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ФОРМУВАННЯ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ (на прикладі змішаних комбінованих перевезень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок