Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міцність і коливання коробчастих оболонок, в тому числі при наявності прямолінійних дефектів

Міцність і коливання коробчастих оболонок, в тому числі при наявності прямолінійних дефектів

Назва:
Міцність і коливання коробчастих оболонок, в тому числі при наявності прямолінійних дефектів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,82 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Воробель Вячеслав Михайлович
УДК 539.3
Міцність і коливання коробчастих оболонок,
в тому числі
при наявності прямолінійних дефектів
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методів математичної фізики Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Міністерства освіти і науки України.
Науковий кандидат фізико-математичних наук, доцент
керівник Реут Віктор Всеволодович,
Одеський національний університет
імені І. І. Мечникова,
доцент кафедри методів математичної фізики.
Офіційні доктор фізико-математичних наук,
опоненти старший науковий співробітник
Кушнір Роман Михайлович,
директор Інституту прикладних проблем механіки і
математики ім. Я. С. Підстригача НАН України
кандидат фізико-математичних наук
Кривий Олександр Федорович,
Одеська національна морська академія,
доцент кафедри вищої математики.
Провідна Дніпропетровський національний університет,
установа кафедра теоретичної та прикладної механіки,
Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 19 ” травня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.051.05 при Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Дворянська, 2, аудиторія 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за адресою:
65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 24.
Автореферат розісланий "11" квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Кореновський А. О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тонкостінні конструкції прямокутного профілю мають широке використання в будівництві, кораблебудуванні, мостобудуванні і машинобудуванні. Це обумовлено тим, що в порівнянні із суцільним перерізом досягається економія матеріалу.
Реальні конструкції часто містять елементи, які її посилюють або послаблюють (включення, тріщини), та викликають розрив неперервності полів переміщень і напружень (внаслідок чого їх називають дефектами), або які знаходяться під впливом динамічних навантажень.
У зв’язку з цим актуальною задачею є визначення напружено-деформованого стану і параметрів міцності (таких як коефіцієнти інтенсивності напружень, осідання включень, власні частоти коливань) коробчастих оболонок прямокутного профілю за наявності дефектів типу тріщин і тонких включень, або під час коливань.
Теорія і методи статичного розрахунку коробчастих оболонок та пов’язані з цим методи розрахунку пластин, як елементів, що складають ці конструкції, вивчались у роботах таких вітчизняних і закордонних вчених як І. Г. Бубнов, В. З. Власов, Б. Г. Гальоркін, В. І. Моссаковський, П. Ф. Папкович, С. П. Тимошенко, J. N. Argyris, A. Nadai, E. Reissner та інших вчених.
Вплив дефектів на напружено-деформований стан пластин і оболонок та методи розрахунку таких задач вивчалися в роботах В. М. Александрова, Л. Т. Бережницького, І. І. Воровича, Д. В. Гриліцького, О. М. Гузя, Г. С. Кіта, А. Ф. Кривого, Р. М. Кушніра, В. В. Лободи, В. А. Осадчука, О. В. Онищука, В. В. Панасюка, Я. С. Підстригача, Г. Я. Попова, М. П. Саврука, А. Ф. Улітка, Л. А. Фільштинського, В. П. Шевченко, M. L. Williams, I. N. Sneddon та інших.
Методи розрахунку динамічних задач теорії пружності розроблено в роботах В. А. Бабешко, І. І. Воровича, В. Т. Грінченка, О. М. Гузя, В. Д. Кубенка, В. В. Мелешка, І. Т. Селезова, H. Lamb та інших вчених.
Статичний напружений стан нескінченних коробчастих оболонок прямокутного профілю з прямолінійними дефектами однакової довжини вивчався у випадку їх симетричного розташування один відносно одного і відносно ребер оболонки (в цьому випадку задача істотно спрощується завдяки тому, що є дві площини симетрії, і зводиться до розгляду конструкції кутикового профілю).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Міцність і коливання коробчастих оболонок, в тому числі при наявності прямолінійних дефектів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок