Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ РЕГІОНУ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ РЕГІОНУ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мартинов Сергій Вікторович
УДК 332.021.863
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
АГРАРНОГО СЕКТОРУ РЕГІОНУ
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Зіновчук Віталій Володимирович,
Державний агроекологічний університет,
завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Борисова Вікторія Анатоліївна,
Сумський національний аграрний університет,
професор кафедри фінансів

кандидат економічних наук
ваницька Галина Богданівна,
Львівський державний аграрний університет,
старший викладач кафедри аграрної і
міжнародної економіки
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний
університет іністерства аграрної політики України, кафедра менеджменту організацій
Захист дисертації відбудеться 15 лютого 2005 р. о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К .083.02 у Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар , ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного агроекологічного університету Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар .
Автореферат розісланий 14 січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.П. Якобчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Протягом останніх десятиліть спостерігається різке зростання негативного впливу економічної діяльності суспільства на якісний стан природного навколишнього середовища. Це викликало необхідність принципово нового бачення можливостей забезпечення еколого-економічної рівноваги – концепції сталого розвитку, що була схвалена Міжнародною комісією ООН з питань навколишнього середовища та розвитку в 1992 р. Виходячи із завдань, визначених цією концепцією, усі країни-учасники Всесвітньої конференції ООН з навколишнього середовища та розвитку, включаючи Україну, повинні розробити і реалізувати власні стратегії сталого розвитку як на державному, так і на регіональному рівнях.
Особливу актуальність проблема забезпечення сталості набула в сфері агропромислового виробництва, що є найчутливішою контактною зоною в системі взаємовпливу економічних і екологічних інтересів людства. Природне середовище має вирішальний вплив на розвиток АПК. Суспільство, використовуючи природні ресурси в процесі сільськогосподарського виробництва, змінює їх, а це, в свою чергу, впливає на ефективність функціонування аграрного сектора, якість продукції та здоров'я населення.
Оскільки АПК є однією з найважливіших складових економічної системи, сталість його розвитку багато в чому визначає характер функціонування економіки держави в цілому. Отже, актуальність і доцільність дослідження проблем сталого розвитку аграрного сектора обумовлені значимістю зрівноваженого функціонування економічної, екологічної та соціальної системи і особливим статусом агропродовольчої сфери у вітчизняному господарському комплексі.
Ступінь вивчення. Проблеми взаємодії економіки та екології, формування наукових основ сталого розвитку знайшли відображення в працях відомих вчених-економістів: О. Балацького, В. Вернадського, Б. Данилишина, М. Долішнього, С. Дорогунцова, Г. Іваницької, О. Кашенко, Л. Мельника, Є. Мішеніна, В. Паламарчука, С. Подолинського, В. Трегобчука, Г. Черевка та ін. Питання відтворення і раціонального використання ресурсного потен-ціалу в аграрній сфері досліджували В. Борисова, П. Борщевський, І. Лукінов, О. Онищен-ко, Г. Підлісецький, П. Саблук, Р. Тринько, М. Федо-ров, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок